• «Elektrum Drive» sadarbībā ar «Neste» Rīgā atklājusi elektrouzlādes staciju

  Auto
  Ziņu aģentūra LETA
  18. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  AS «Latvenergo» elektrotransporta uzlādes zīmols «Elektrum Drive» sadarbībā ar degvielas mazumtirgotāju «Neste» šonedēļ atklāja elektroauto uzlādes staciju degvielas uzpildes stacijā «Neste» Rīgā, Krasta ielā 68, aģentūru LETA informēja «Latvenergo» pārstāvji.

  Elektroauto uzlādes stacijā vienlaicīgi var uzlādēt četras automašīnas.

  Šī gada laikā «Elektrum Drive» plāno atklāt vēl citas ātrās uzlādes stacijas, paplašinot šī pakalpojuma pieejamību, un tādējādi «Elektrum Drive» tīklā pavisam kopā būs pieejamas 500 pieslēgvietas Baltijā.

  «Elektrum Drive» elektroauto uzlādes tīklā ir 193 pieslēgvietas Latvijā, un šobrīd viens no mērķiem ir attīstīt tieši īpaši ātrās uzlādes tīklu. Tādēļ ārpus «Elektrum Drive» tīkla, kurā šādas uzlādes stacijas ir četras, sākta sadarbība ar «Neste». 

  Īpaši ātrā uzlādes stacija var veikt pilnu automašīnas uzlādi ar 50 kWh ietilpības bateriju vidēji 15 minūšu laikā ar nosacījumu, ka uzlāde tiek veikta no 5% līdz 85%, un auto pārējie parametri spēj uzņemt šādu uzlādes jaudu.

  «Elektrum Drive» šogad turpinās ne tikai paplašināt savu un sadarbībā ar partneriem veidoto uzlādes tīklu, bet arī piedāvās jaunus elektromobilitātes pakalpojumus. Pērn sasniegtas 193 pieslēgvietas, šogad tās ir plānots paplašināt līdz 500 pieslēgvietām Baltijā, uzmanību pievēršot arī reģioniem. 

  «Latvenergo» nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī ar dabasgāzes tirdzniecību un elektroenerģijas sadales pakalpojumu nodrošināšanu. «Latvenergo» pieder valstij, bet uzņēmuma obligācijas kotē biržas «Nasdaq Riga» parāda vērtspapīru sarakstā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē