• Drosmes krāsa – sarkanā! Stilīgi un vienkārši veidi, kā to ieviest savā garderobē

  Agija Vismane
  1. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Sarkanā krāsa – tā ir enerģija, spēks un kaisle! Un īpaši svarīga tā mums ir tagad, pēc garās ziemas, jo sarkanais sasilda un uzlabo noskaņojumu. Daudzas varbūt teiks – šī krāsa man nepiestāv, tā ir pārāk spilgta. Bet nav jau katrā ziņā jāģērbjas sarkanā no galvas līdz kājām – sarkani var būt tikai daži akcentiņi.

  Kā sarkano iekļaut savā tēlā?

  Klasikas cienītājām. Izvēle atkarīga no tā, cik lielu spilgtās krāsas laukumu savā komplektā esi gatava iekļaut. Lieliski izskatās sarkans mētelis vai bikses, vai džemperis. Bet, ja tev patīk, ka apģērbā dominē šim gadalaikam tik raksturīgie tumšie un neitrālie toņi, pietiks arī ar vienu vai diviem sarkaniem aksesuāriem, lai eleganti un izsmalcināti akcentētu savu tēlu. Tā var būt šalle, cepure, soma vai apavi. Ja esi gatava neparastākiem risinājumiem – sarkanas zeķbikses. Sarkanais akcents būs kā rozīnīte pat visaskētiskākajam ikdienas komplektam. Nekļūdīgas kombinācijas ir: pelēks + sarkans vai zils + sarkans.

  Drosmīgajām. Efektīgi izskatīsies krāsu bloki, kombinējot divas vai pat vairākas košas krāsas. Tā šobrīd ir ļoti aktuāla modes tendence. Paeksperimentē ar šādiem salikumiem – rozā + sarkans, dzeltens + sarkans, violets + sarkans!

  1.Sarkana šalle un kedas

  2. Sarkans mētelis

  3. Sarkans džemperis un zeķītes

   

   

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē