• Kā dzīvot tīrā mājoklī, netērējot laiku tīrīšanai?

  Reklāmraksts
  30. novembris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unspalsh.com
  Ikvienam patīk dzīvot tīrā, sakārtotā un viesmīlīgā namā, taču darbi, kas jāveic šīs tīrības un kārtības uzturēšanai, ne visiem padodas viegli un raiti. Ikdienu var atvieglot divos veidos – veidojot veselīgus paradumus un nodrošinoties ar visu iespējamo 21. gadsimta piedāvāto tehnoloģiju palīdzību. Kāpēc jums noteikti ir nepieciešami vismaz trīs putekļu sūcēji un kā ikdienu var atvieglot veļas žāvētāji? Lasiet tālāk!

  Trīs putekļu sūcēji man pieliekamajā stāv

  Mājas uzkopšanā putekļu sūcējs ir teju neaizstājams. Taču atrast labāko un piemērotāko modeli nav viegli. Ko izvēlēties? Ir taču:

  • bezvadu putekļu sūcējs,
  • putekļu sūcēji roboti,
  • lielie klasiskie putekļu sūcēji
  • un vēl daudzi citi veidi.

  Lai dzīve būtu patiesi ērta, nav jāizvēlas viens, bet gan… vismaz trīs! Un tam ir pamatots iemesls! Tāpat ikdienu var uzlabot arī veļas žāvētāji. Plašā klāstā pieejami šie modeļi.

  Bezvadu putekļu sūcēji

  Par vieglajiem slotas tipa putekļusūcējiem ir daudz negatīvu viedokļu – mazjaudīgi, īss darbības laiks u.tml. Taču ir kāds būtisks aspekts, kurā bezvadu putekļusūcējiem konkurentu nav – lietošanas ērtums! Pavisam vienkārši – ja kaut kas ir nobiris, tad ar šo putekļusūcēju, kurš dežūrrežīmā stāv savā statīvā, visu var sasūkt sekunžu laikā. Nekādas krāmēšanās ar lielo agregātu. Ar šo mazo slotas tipa rīku visu var savākt tik ātri, ka nepaspēsiet pārdomāt.

  Putekļu sūcēji roboti

  Šis ir labākais palīgs ikdienā. Nav nepieciešams meklēt visjaunāko modeli, parastai rutīnas tīrīšanai pilnīgi pietiek pat ar vecāku un skaļāku robotu. Atliek vien uzlikt taimeri uz to laiku, kad visi ir devušies savās gaitās. Vai arī – vienkārši promejot palaist, lai strādā. Tādējādi kopējais grīdu tīrības līmenis krietni uzlabosies. Kā arī – pamazām izstrādāsies ieradums pacelt mantas no grīdas, kas arī būtiski ietekmē kopējo sakārtotības līmeni.

  Klasiskie jaudīgie putekļu sūcēji

  Reizēm, kad ir gana enerģijas nopietnai ģenerāltīrīšanai, noderēs klasisks un ļoti jaudīgs putekļusūcējs. Variantu klāsts ir plašs, cenu diapazons arī. Vēlams izvēlēties modeli, ar kuru var tīrīt arī mēbeles. Un var apsvērt arī mitrās tīrīšanas opcijas.

  Veļas žāvētājs – veļas labākais draugs

  Unspalsh.com

  Veļas žāvētājs ne tikai ļaus daudz īsākā laikā tikt pie sausas un mīkstas veļas, bet arī atbrīvos no nepieciešamības aizņemt miteklī vietu ar neērtajiem veļas žāvēšanas statīviem. Turklāt – arī laika ietaupījums būs ievērojams – ja veļasmašīna un veļas žāvētājs ir vienā ierīcē, tad atliek tikai uzstādīt programmu un pēc tam izņemt sausu veļu. Ja atsevišķas ierīces – veļa ir tikai jāpārliek no vienas otrā. Nav jātērē laiks, lai visu kārtīgi izkarinātu uz auklām. Kā arī – nebūs riska, ka sausajai veļai būs iežuvuši knaģu vai auklas nospiedumi.

  Daži vienkārši triki tīrākam mājoklim

  • Katrai lietai jābūt ierādītai savai vietai.
  • Tīra grīda automātiski liek visam izskatīties daudz kārtīgāk.
  • Nekārtība jāsavāc, tiklīdz tās uzrodas.
  • Ērti sasniedzamā vietā vienmēr jābūt tīrām slaukāmajām lupatiņām vai dvielīšiem – tā daudz vienkāršāk var savākt visu, kas izlijis vai notecējis.
  • Visai ikdienā izmantojamai sadzīves tehnikai jābūt ērti sasniedzamai un lietojamai; ja būs jāpieliek pūles, lai kādu iekārtu vispār varētu sākt darbināt, maz ticams, ka gribēsiet to izmantot regulāri.

  Ikdienā izmantojamo iekārtu un ierīču klāsts ir plašs un daudzpusīgs – veļas žāvētāji un bezvadu putekļu sūcēji nebūt nav vienīgās iekārtas, ko ikvienam derētu ieviest savā mājoklī. Ikviens var piemeklēt savam dzīvesveidam un prasībām piemērotākās iekārtas, kas atvieglos mājas soli un padarīs uzkopšanu un tīrības uzturēšanu ne tikai vienkāršāku, bet arī patīkamāku. Ieskatieties 1a.lv sadaļās, kur redzams plašais bezvadu putekļu sūcēju un veļas žāvētāju spektrs un, un uzziniet, kā jaunākās ierīces var palīdzēt tieši jums!

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē