Santa.lv
  • Preiļu purpura kora vadītājs Skutelis atklāj, kādu publisku izgāšanos reiz piedzīvojis

  • SAGLABĀ RAKSTU
    12.04.2026
  • Lauma Lapsa
    Foto: No izdevniecības «Žurnāls Santa» arhīva
    «Latgalieši ir vislabākie!» pārliecināts ir dziedātājs un Preiļu purpura kora vadītājs Dainis Skutelis. Trīs nedēļas pēc kārtas viņiem izdevās tikt pie skatītāju simpātijas balvas. Intervijā žurnālam Privātā Dzīve Dainis atklāj to, kas TV skatītājiem paliek neredzams, tostarp arī ļauj ieskatīties savā personiskajā pasaulē.

    Kāpēc latgaliešiem tik labi veicas šovos?

    Latgalieši ir vislabākie, tāpēc arī veicas.

    Preiļu korim esot stipra aizmugure – Saunas pagasta senioru apvienība, kas aktīvi aģitē balsot. Kā tikāt pie tik uzticamiem faniem?

    Saunas pensionāru vidū ir arī mani radi, arī pats apvienības vadītājs. Taču mums ir daudz atbalstītāju visā Latgalē. Cilvēku atbalsts ir jānopelna, un tas ir daudzu gadu darbs. Galvenais – būt patiesam. Visu savu radošo dzīvi esmu bijis tāds, kāds esmu, un neesmu neko tēlojis. Mēs visi korī esam patiesi, dabiski un nesamāksloti, tieši tāpēc arī patīkam cilvēkiem.

    Ko jūs domājat, kad redzat sevi Koru karu tiešraižu ierakstos?

    Es tos skatos labprāt un vairākas reizes, jo man patīk tas, ko darām. Vērtēju, kas sanācis labāk, kas ne tik labi. Esmu diezgan paškritisks. Agrāk man nepatika sevi ne redzēt, ne dzirdēt, bet tagad tas ir mainījies. Tiesa, pirms tam vajadzētu nomest kādus trīs kilogramus.

    Operdziedātāji mēdz apēst jēlu olu balss iesildīšanai. Jūs arī?

    Jēlu olu neēdu, drīzāk kaut ko padziedu. Ja ir jādzied kas sarežģīts, bez balss vingrinājumiem neiztikt, taču parasti vispār neiesildos.

    Vai tagad ģērbjaties purpura toņos?

    Man ir viens krekls un divas žaketes purpura krāsā. Mana iemīļotākā krāsa tomēr ir melna, jo tā ir praktiska un piestāv visam.

    Kuram jūs novēlētu uzvaru Koru karos, ja nu gadījumā latgalieši kādam tomēr piekāptos?

    Kļūsti par SANTA+ lasītāju!

    Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

    Esmu abonents. Autorizēties!

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti

    Ievas Receptes

    Vairāk