Brūsa Vilisa un viņa bijušās sievas aktrises Demijas Mūras meita Rūmere intervijā raidījumam The Inside Edit atzina, ka demence mainījusi ne tiaki tēva veselību, bet arī viņa personību un raksturu.
Rūmere atzina, ka cenšas izmantot un izbaudīt katru mirkli, kad var pabūt kopā ar tēvu. «Lai arī tagad vis sir citādi, es izjūtu milzīgu pateicību. Viņā ir kaut kas ļoti aizkustinošs.
Viņš taču vienmēr bija mačo, bet tagad viņā parādījies tāds traulums, drīzāk pat maigums,
kādu Brūss Viliss, iespējams, nekad neatļāvās parādīt.» Viņa atzina, ka iepriekš nenojauta, cik daudzus skārusi demence. Viņa teju katru dienu satiek cilvēkus, kas atklāj, ka gājuši cauri šim pārbaudījumam kopā ar saviem vecākiem un vecvecākiem.
To, ka Brūss cieš no progresējošas demences, ģimene uzzināja 2022. gadā. Tā apgrūtinājisi viņa runas spējas, skārusi atmiņu un kopējo veselības stāvokli.





















































































































