• Spītējot dzīvesbiedra iebildumiem, Elīna Gluzunova veikusi krūšu operāciju

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  28. septembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kaspars Krafts (F64)
  Iztirzājot mākslīgā skaistuma tēmu un spēju saskatīt tā robežas, «Māmiņu kluba» komanda atklātā pieredzes stāstā aicināja dalīties dziedātāju Elīnu Gluzunovu. Lai gan viņu no šī lēmuma partneris centās atturēt, Elīna pēc trešās grūtniecības bija pārliecināta par ko citu.

  Elīna Gluzunova pēdējo gadu laikā ir bieži parādījusies publiskajā telpā gan runājot par savām attiecībām, gan atklāti daloties savā pieredzē. Viesojoties dzīvesstila raidījumā «Māmiņu Klubs», viņa dalās savā stāstā par labu krūšu plastiskajai operācijai. Elīna arī min iemeslus, kāpēc, viņasprāt, tā bija vajadzīga.

  «Pēc trešās grūtniecības krūtis palika ļoti tukšas. Izveidojās tāds tā kā sīpols kaprona zeķē efekts, kur ir tikai dziedzeris un pārējā ir āda. Es biju nolēmusi par labu operācijai, jo man vairs nepatika tas skats, paskatoties spogulī. Es nejutos sievišķīga.»

  Elīnu no operācijas centās atrunāt viņas dzīvesbiedrs, taču viņa uzskata, ka šim lēmuma ir jābūt tikai viņas. Pirms operācijas viņa apzinājās, ka nevēlas lielas un izteiktas krūtis, vairāk nosliecoties uz dabiski skaistām un atbilstošām viņas formai.

  Pēc operācijas Elīna atzīstas, ka uzplauka kā sieviete un viņas pašapziņa pacēlās citos augstumos.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē