• Siliņa pastāsta par saviem tērpiem, kurus apspriež visa Latvija: Reizēm sanāk, reizēm nē

  Mode
  Elza Krūmiņa
  11. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Toms Norde
  Rīgas modes nedēļas pasākumi vienuviet pulcē modes mīļotājus. Vērot modes skates bija ieradusies pat Latvijas premjerministre Evika Siliņa. Izrādās, mode ir viņas vājība.

  Ministru prezidente Evika Siliņa modes skati noskatījās kopā ar politiķa Aināra Šlesera sievu Inesi. Siliņa sarunā ar portālu Santa.lv atzina, ka viņu visvairāk uzrunājusi latviešu tērpu dizaineres Ivetas Vecmanes radītā kolekcija «Melancholia Honey». «Man ļoti patika rakstaino kleitu un krāsaino zeķubikšu kombinācijas. Es iepriekš tādas nebiju ievērojusi – manuprāt, tā ir interesanta tendence, ko iekļaut savā tēlā,» atzina premjere. «Vecmanes modes skatē bija gan klasika, gan uzdrīkstēšanās. Interesanti, ka visām modelēm bija izsmērēta lūpu krāsa. It kā kaut kas klasisks, it kā nevainīgs, bet ir arī kāds zemteksts.»

  Evika Siliņa portālam atklāj, ka labprāt valkā latviešu dizaineru drēbes un vietējo mākslinieku jaunajās kolekcijās bieži atrod arī iedvesmu pati saviem tērpiem. «Es bieži pati radu savas drēbes, izdomāju savus modeļus.

  Reizēm sanāk, reizēm – nē.
   

  Es pati gan nešuju, pasūtu šuvējam,» stāsta premjerministre un atklāj, ka tērpu dizainēšana ir vienīgais vaļasprieks, kas šobrīd viņai vēl ir palicis.

  Pērn augustā Evikas Siliņas baltā linu kleita kļuva teju par interneta sensāciju.
  Pērn augustā Evikas Siliņas baltā linu kleita kļuva teju par interneta sensāciju.

  Siliņa atminās arī kādu reizi, kad viņas izvēlētais tērps izsauca pamatīgu rezonansi sabiedrībā. Tā bija sudrabotā linu kleita, kuru sociālajos medijos aprunāja daudzi – pat sauca par «kimono» un «karatē halātu». «Slavenā kleita, kuru visi vienu brīdi apsprieda, manuprāt ir ļoti veiksmīgs latviešu zīmola «Nolo» dizains. Ja tas izsauca tādu reakciju, tad mākslinieks bija labi pastrādājis. Ja māksla ir vienaldzīga, tad tā ir vienaldzīga,» saka Siliņa.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē