• Pecolli ar maģijas palīdzību piepildījis lielu sapni. Palīdzējusi kristāla piramīda

  Mājas maģija
  Evija Kalnbērza
  23. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dante Pecolli ar vecākiem - Daci un Enriko.
  Foto: Kaspars Krafts (Picture Agency)
  Dante Pecolli ar vecākiem - Daci un Enriko.
  Iluzionistam Dantem Pecolli izdevies piepildīt bērnības sapni – būt galvenajā lomā filmā, kas tiek rādīta kinoteātrī, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve».

  Pagājušajā nedēļā pirmizrādi piedzīvoja komēdija «Gandrīz vecpuisis», kurā Dante Pecolli atveido galveno mīlnieku. «Bija interesanti sevi vērot no malas,» smejas Dante, atzīstot, ka jutis līdzi varonim Marekam, gandrīz aizmirstot, ka pats viņu atveido. Jau kopš skolas pirmajām klasītēm viņam bijusi vēlme saprast, kā top tas, kas redzams kinoteātros. «Gāju video pulciņā,  mācījos filmēt un montēt.

  Sākumā gribēju veidot kino, bet tad sapratu, ka tehnika prasa ļoti daudz līdzekļu. Nolēmu labāk enerģiju un līdzekļus ieguldīt sevī. Sāku sevi filmēt, interesējos par kino projektiem, dibināju kontaktus, pieteicos visos masu skatos, arī otrā plāna lomām,» teic iluzionists.

  Masu skatos dažās Latvijā uzņemtās filmās Dantem jau iepriekš bija sanācis piedalīties. Viņš bija arī masu skatu dalībnieks kinolentē «The Piper», kur filmējās Holivudas zvaigzne Elizabeta Hērlija. Taču tagad viņš beidzot ticis pie galvenās lomas. Ceļš uz to viņam sācies kādā pasākumā, kuru Dante vadījis. Filmēšanas darbus tur veicis jaunais režisors Rihards Romušs. «Iepazināmies, un viņš man sākumā piedāvāja filmēties grupas «Loud Silence» dziesmas «Tikai mēs» videoklipā. Kad nofilmējos, saņēmu uzaicinājumu spēlēt filmā «Gandrīz vecpuisis»,» tā Dante.

  Iluzionists uzsver, ka kino lauciņā viņam izdevies iespraukties pašam un tur nav nekādas saistības ar vecākiem – iluzionistiem Daci un Enriko Pecolli.

  «Neviens karoti man mutē nav licis.

  Vispār, zināma daļa maģijas tajā visā ir gan. Kad man bija 13 gadu, uzrakstīju, kādu sevi vēlētos redzēt pēc sešiem gadiem. Gribēju būt vesels, stiprs, vieds, kopā ar ģimeni un ar lielām kino lomām. To visu noliku zem kristāla piramīdas, kas uzrakstīto sūta kosmosā. Un, lūk, piepildās,» saka Dante.

  Citas interesantas ziņas lasiet jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā!

  • Kulakova pēdējās nedēļas. Māsa Maija: Mammu apglabājām tieši pirms gada...
  • Čīča izšķīries. Dzimtenē atgriezies viens
  • Kas noticis ar Paukštello? Uz skatuves parādīšoties tikai rudenī
  • Šipkēvicam palūdz aiziet no TV šova "Balss maskā". Kas ieņems viņa vietu?
  • Bojarkina pēkšņi zaudējusi darbu teātrī
  Privātā Dzīve nr08/2024

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē