• Pašmāju zvaigzni traucē parādu piedzinēji: Viņi grib visu summu uzreiz!

  Kerkira
  Santa.lv
  Santa.lv
  22. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Raidījumā Ģimene burkā Graudiņu mājās ar dažādiem pārsteigumiem turpinās Kerkiras dzimšanas dienas svinības. Svinīgo atmosfēru jubilārei gan esot pabojājis kāds zvans no parādu piedzinējiem, kurš, pēc Kerkiras izteikumiem, vēlas savu naudu atgūt ātrāk nekā plānots.

  Dziedot Daudz baltu dieniņu un nopūšot tortes svecītes, gaviļniece Kerkira neslēpj savu vēlēšanos – viņa ir pārliecināta, ka laimēs miljonu.

  Neviļus gan sieviete aizrunājas par to, ka brīdī, kad paprāvā naudas summa tiks laimēta, tad tas tiks paziņots pilnīgi visiem, bet tikmēr, lai liekās mierā.

  «Lai tiesu izpildītāji un visi šie, kas nāk virsū, liekās mierā beidzot! Jā, es saprotu, ka tā ir bijusi mana kļūda, ka man ir bijuši parādi. Es maksāju tiesu izpildītājam konkrētu summu mēnesī. Un tagad, kad es pateicu, ka gribētu sev Porsche, viņi man uzrakstīja, ka «ņemot vērā jūsu publiskos izteikumus, mēs gribētu visu summu uzreiz». Na**jam? Kas es tāda esmu vispār? Es tak varu teikt jebko, ka es kaut zelta podā d**šu!» sirdssāpēs dalās Kerkira.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē