• «Novēlu neizšķirties!» Šipkēvics 10 gadus pēc laulības izjukšanas pasaka svarīgus vārdus

  Slavenību šķiršanās
  Marta Kalniņa
  6. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Shipsea
  Foto: F64
  Shipsea
  Pirms desmit gadiem izjuka mūziķa Jāņa Šipkēvica pirmā laulība, un toreiz viņam nebija drosmes par to runāt. Tagad viņš to ir izdarījis – mūzikā.

  «Es to uzrakstīju pirms desmit gadiem, kad šķīros. Tolaik vispār nebija drosmes, ko tādu vispār izteikt vārdos, un kur nu vēl publiski,» atklāj mūziķis Jānis Šipkēvics, ceturtdienas rītā nododot klausītāju vērtējumam savu jauno albumu Lielās cerības.

  Mūziķis astoņus gadus bija precējies ar dizaineri Leldi Ozoliņu, bet viņu attiecības bija krietni ilgākas. Savulaik mūziķis sievai pat veltīja vienu no grupas Instrumenti lielākajiem hitiem – Apēst tevi.   

  2014.gadā viss mainījās, un katrs aizgāja uz savu pusi. Jānis arvien biežāk sabiedrībā parādījās ar savu menedžeri Zani Bērziņu, taču tolaik par to, ka viņus saista jūtas, nerunāja. Šipkēvics oficiāli laulību šķīra vēlāk – pēc diviem gadiem.

  Laulības šķiršana nekad nav vienkārša, un tas ir grūts lēmums – censties saglabāt to, kas bijis, vai doties tālāk un atvērt sirdi jaunai mīlestībai. Jānim tagad ir laimīga ģimenes dzīve ar Zani, taču katrs stāsts ir citādāks.

  «Varbūt šovasar noder kādam kā atbalsts vai drošinājums,» par savu jauno albumu saka mūziķis. «Mans personīgais novērojums –

  pēc kopdzīves iet dažādus ceļus var arī cieņpilni un saglabājot mīlestību.

  To novēlu paturēt prātā. Bet, protams, pirmkārt, novēlu neizšķirties,» atklāts ir Jānis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē