• Mielavs nosauc Rutuli un Patrishu par tērētām marionetēm, Gustavo par bīstamu narcisu

  Mūzika
  Santa.lv
  Santa.lv
  17. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Ainars Mielavs.
  Foto: F64
  Ainars Mielavs.
  Šodien debiju piedzīvoja jauna Gustavo, Normunda Rutuļa un Patrishas dziesma. Karsto hitu noklausījies arī Ainars Mielavs, izsakot skarbu vērtējumu.

  «Šāda stila viedoklis nav raksturīgs Facebook visumā delikātajai auditorijai. Tomēr šis jau ir reāls radošās mazspējas p..djec! Gustavs Butelis bīstams narciss, bet Rutulis un Patrīcija Cuprijanoviča (Patriša) tērētas marionetes. Jums visiem pat kājas noskalot Raimondam būtu jāaizliedz ar likumu!» savā soctīklu ierakstā vēsta Mielavs.

  Jau ziņots, ka šodien, 17. maijā straumēšanas un lejupielādes platformās tiek publiskota producenta un izpildītāja Gustavo jaunā dziesma un mūzikas video «Nepārmet man 3000» ar Patrishas un Normunda Rutuļa piedalīšanos.

  Jaunais skaņdarbs ir Raimonda Paula 1969. gadā ierakstītās dziesmas «Nepārmet man» svaiga versija ar citādu saturisku ievirzi. Tajā dzirdams vairāku laikmetu sakausējums, kurā tika apvienota pagājušā gadsimta septiņdesmitiem gadiem raksturīgais estrādes skanējums ar bagātīgu un dinamisku mūsdienu hip hopa stilistiku.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē