• Liene Ušakova: Sievietēm īpašajās dienās jāpiešķir brīvdienas

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  23. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Liene Ušakova
  Foto: Publicitātes foto
  Liene Ušakova
  Šova «Slavenības. Bez filtra» dalībniece Liene Ušakova vaļsirdīgi atklāj, ka mēneša īpašās dienas jeb reizes, kad ciemos ierodas «Sarkandaugavas krustmāte», kā pati apgalvo, aizvada mierīgi, ļaujoties dabiskajiem procesiem un baudot kūkas. Vienu no šīm dienām Ušakova iecerējusi piepildīt ar kādu īpašu notikumu, izveidojot savu krūšu izlējumu ģipsī.

  Sabiedrības dāma ir pārliecināta, ka Latvijā būtu jāpieņem likums, kas paredz, ka sievietēm cikla dienās jāpiešķir brīvdienas: «Vairākās valstīs šis likums jau ir pieņemts, piešķirot sievietēm oficiālas brīvdienas. Ir daudz sieviešu, kurām cikla nedēļa sagādā patiesu diskomfortu, ietekmējot dzīves kvalitāti kopumā. Turklāt šajās dienās ir jāļaujas dabiskajiem procesiem, nevis kaut kur jāskrien.»

  Sekojot pati savam padomam, Liene ieplānojusi dienu pavadīt mierīgi un dodas pie kādas mākslinieces Danas, kura no ģipša izlej dažādas cilvēku ķermeņa daļas, sākot ar vēderu un rokām, beidzot ar ķermeņa intīmajām daļām. Liene Ušakova atklāj, ka nolēmusi iemūžināt savas kuplās krūtis ģipša mākslas darbā, kas kalpos kā unikāls interjera priekšmets viņas dzīvoklī.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē