• Aktieris Krūmiņš par sadzīvi Kuldīgā: Rīgā man par tādām lietām nebija jādomā

  Dzīvesstils
  Santa.lv
  Santa.lv
  17. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: KASPARS KRAFTS, ĢIRTS OZOLIŅŠ (F64), INSTAGRAM
  Kad Ģirts Krūmiņš aizgāja no Jaunā Rīgas teātra, viņš atļāvās kardināli mainīt savu ierasto dzīvi. Arī pamest Rīgu.

  Ģirts Krūmiņš tagad dzīvo vienā no romantiskākajam un stilīgākajām Latvijas pilsētām – vietējo un ārzemju tūristu apjūsmotajā Kuldīgā. Sarunā ar žurnālu Ieva aktieris izstāsta, kādēļ pēkšņi pieņēma lēmumu pamest galvaspilsētu. «Uz dzīvi Kuldīgā bija pārcēlušies daži mani draugi, arī man tā pilsēta ļoti patika, bet

  neticēju, ka kādreiz varētu tur dzīvot, jo Kuldīgā ir diezgan neiespējami ātri dabūt dzīvesvietu,» stāsta Ģirts.

  «Un tomēr notika tā, ka radās iespēja īrēt man piemērotu dzīvokli, un dienas laikā sapratu – šis piedāvājums ir jāizmanto! Ātri sakravāju visas savas mantas, pārcēlos uz Kuldīgu, bet jau pēc mēneša aizbraucu uz Bali,» atceras Krūmiņš.

  Toreiz nebijis daudz laika pārdomām, tāpēc realitātes apjausma aktierim iestājusies vēlāk. «Tikai pēc četriem mēnešiem, kad atgriezos no turienes, sapratu, ko esmu izdarījis, – man vairs nav Rīgas, esmu Kuldīgā, man ir beidzot jāizpako mantas un jāsaprot, kas būs tālāk. Man ir malkas apkure, bija vēsi, stundu mēģināju iekurināt plīti. Rīgā man par tādām lietām nebija jādomā,» neslēpj aktieris. «Protams, ja kādu laiku neesmu bijis mājās, atbraucot jādomā – kas būs aizsalis, kas nebūs, kā te viss izskatīsies, kad atvēršu durvis. Bet nebija traki!

  Kamēr māja iesila, pusi dienas pastaigāju ar cepuri galvā,

  un pēc tam viss atkal bija brīnišķīgi,» teic viņš.

  Nožēlot un gausties nav pamata, jo dzīve Kuldīgā, īpaši vasarā, esot lieliska. «Dzīvoju pie Alekšupītes, vecpilsētā, tagad, vasarā, basām kājām varu iet peldēties Ventā vai sēdēt iekšpagalmā un kopā ar draugiem iedzert vīnu vai prosecco. Kad ir darbdienas un pilsētā pilnīgs tukšums, domāju: ak Dievs, cik labi, ka varu te tā staigāt, ka es te esmu, un tas ir pavisam citādi, nekā atbraucot uz nedēļas nogali! Kuldīga ir brīnišķīga vieta dzīvei,» tā Ģirts.   

  Vairāk lasi źurnālā Ieva un digitālajā žurnālā Santa+!

   

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē