Aktiera Ģirta Krūmiņa jaunā dzīve: Esmu viens, bet nejūtos vientuļš

Pirms diviem gadiem uzdrošinājies radikāli mainīt savu dzīvi, šodien aktieris Ģirts Krūmiņš nebaidās atzīt, ka ir laimīgs. Ir bijis vērts sekot savai sirdsbalsij.
Ilze Anna Vītola
Foto: Matīss Markovskis

Šajā teātra sezonā viņš spoži uzmirdzējis galvenajā lomā Liepājas teātra iestudējumā «Tēvs klusums» – biļetes uz šo izrādi ir izpārdotas, tāpat kā biļetes uz Ģirta soloizrādi «Vientuļās planētas sala». Pavasarī viņu varējām redzēt neierastā ampluā – kustību izrādē «Pāru terapija». Arī nākamajā sezonā Ģirtu Krūmiņu redzēsim teātrī, bet par to, kurā no Latvijas teātriem tas notiks, viņš vēl noslēpumaini klusē. Tāpat arī par savu neseno ceļojumu uz Gruziju, un es arī necenšos par visām varītēm no Ģirta izvilināt to, ko viņš vēlas paturēt tikai sev. Bet pat ar neapbruņotu aci redzams, ka cilvēks, kurš sēž man pretī kādā galvaspilsētas Klusā centra kafejnīcā, kur tiekamies, ir ļoti mierā ar savu dzīvi. 

– Cik iederīgs šobrīd jūtaties šajā Rīgas centra gaisotnē?
– Godīgi sakot, esmu nelaimīgs, ka vajadzēja braukt uz Rīgu, labāk būtu gribējis palikt Kuldīgā, tur tagad ir tik skaisti, zied ceriņi…

Esmu apēdis pudu sāls, bijis ar seju dubļos un attīstījies, mācoties no savām kļūdām.

Rīga man mazliet ir beigusies. Bet jābrauc uz šejieni, jo esmu piekritis kā vieslektors pasniegt runas mākslu Kultūras akadēmijā.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē