• Dzintara krelles – pret vairogdziedzera slimībām un stresu!

  Ezoterika
  Santa.lv
  Santa.lv
  7. decembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ntv/Shutterstock.com
  Dzintaru – saules akmeni ar zeltaino spīdumu – mēdz saukt arī par prieka akmeni, jo tas palīdz mums justies labāk un mierīgāk. Taču arī veselības veicināšanai to iesaka!

  5 lieliskas dzintara īpašības

  1. Neapstrādāts dzintars palīdz attīrīt ķermeni un stiprina organisma spējas pašam cīnīties ar slimību. Taču, lai stātos pretī slimībai, svarīgi, lai dzintars būtu iekārts ap kaklu ādas vai lina aukliņā, nevis dārgmetāla ķēdītē vai noslēgtā virtenē.
  2. Satur nedaudz vara un dzintarskābes, darbojas kā biostimulators, tāpēc dzintara krelles ieteicams nēsāt, ja ir vairogdziedzera slimības, īpaši ieteicams tiem, kam ir vairogdziedzera hipofunkcija.
  3. Uzlabo nervu sistēmas darbību, mazina satraukumu un stresu – ne velti dzintaru sauc par prieka akmeni. Lai būtu mierīgāks prāts, dzintara gabaliņu var nēsāt kabatā un ik pa laikam paturēt rokās.
  4. Ja moka bezmiegs un murgi, iesaka zem spilvena palikt un divdesmit vienu dienu turēt 2­–3 palielus neapstrādāta dzintara gabalus.
  5. Dzintaru var izmantot kā talismanu pret ļaunu aci un noskaudumu – šim nolūkam ieteicams gredzens ar dzintara aci.

  Svarīgi! Lai dzintars saglabātu savas labās īpašības, tas ik pa laikam jāpatur tekošā ūdenī, avota ūdenī vai saules staros.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē