• Šovā «Balss maskā» atmasko papagaili. To negaidīja neviens!

  Šovs
  Elza Krūmiņa
  8. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitates attēls
  Svētdienas vakarā, 7. aprīlī, uz muzikālā šova «Balss maskā» skatuves kāpa septiņi koši šova dalībnieki – Slaims, Papagailis, Kokteilis, Princese, Planēta, Sirds un Lapsa. Šoreiz raidījuma vadītāji lēma, ka jāatmasko papagailis.

  TV3 minēšanas šovā «Balss maskā» voticis negaidīts pavērsiens. Zem inteliģentā, ar staltu stāju apveltītā un nosvērtā Papagaiļa maskas bija paslēpusies Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja Liene Cipule, kura šajā vakarā uz skatuves kāpa ar maestro Raimonda Paula dziesmu «Zilais karbunkulis». Krivenchy jau vairāku raidījumu garumā bija aizdomas, ka zem maskas slēpjas kāds, kurš saistīts ar medicīnu un viņš vienīgais uzminēja, ka zem maskas paslēpusies Liene Cipule. Baiba Sipeniece-Gavare bija pārliecināta, ka zem maskas paslēpusies BSF vadītāja Liene Dambiņa, Samanta Tīna minēja, ka tā ir žurnāliste Linda Abu Meri, bet Mārtiņš Spuris domāja, ka zem maskas paslēpusies Rīgas domes deputāte Ieva Brante.

  Kā atzīst Liene pēc maskas noņemšanas, dalība šovā šādus tādus sarežģījumus ir radījusi, jo viņas kolēģi ir pieraduši, ka viņa ir sasniedzama 24/7, bet te reizi nedēļā bija jāietur neliela pauze. «Es ārkārtīgi novērtēju to cilvēku darbu, kas šo dara – tas milzīgais darbs, priekš manis tā ir pilnīgi jauna pasaule un es noteikti skatīšos pavisam citādāk uz šīm lietām,» atzīst Liene.

  Analizējot pavedienus, atklājās, ka zem tiem paslēpts, ka mūždien lidojumā atrodas ne tikai košais Papagailis, bet arī mediķe un NMPD vadītāja Liene Cipule. Diplomātija ir Lienes stiprā puse, jo viņai itin bieži nācies saņemt pa rājienam, bet pat platformā «X» viņa bieži uztver komentārus ar stoicisku mieru. Raidījumā Cipule atklājusi šādus, tādus interesantus faktus par sevi. Izrādās, ka mediķes aizraušanās ir rozes. Viņa par tām zina ļoti daudz un viņas iecienītāko ziedu sarakstā ir «Rumba» un «Kroņprincese Margarēta» rožu šķirnes. Vēl atklājās, ka Liene ir īsta namamāte - pie viņas ciemos brauc daudz viesu un visi vienmēr ir sirsnīgi gaidīti.

  FOTO: 7. aprīļa «Balss maskā» epizode

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē