• Rīgā uzstāsies Eirovīzijas uzvarētājs Nemo. Kā dzīvo nebinārais šveiciešu mūziķis?

  Koncerts
  Estere Jansone
  12. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram
  Nākamā gada 10.aprīlī Rīgas koncertzālē «Palladium» uzstāsies Eirovīzijas uzvarētājs Nemo, informē «Positivus Press».

  24 gadus vecais Nemo, īstajā vārdā Nemo Metlers, 2024.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijā uzstājās ar priekšnesumu «The Code».

  Nemo pievērsies mūzikai mazotnē, kad sāka apgūt vijoles, bungu un klavieru spēli, vēlāk izvēloties veltīt četrus gadus operdziedāšanas apguvei. 13 gadu vecumā Nemo pievienojās populāra Šveices mūzikla ansamblim. Savukārt 17 gadu vecumā Nemo kļuva par repa mākslinieku. Viņš savulaik pat ir piedalījies repa cīņās un ar savu priekšnesumu debitējis televīzijas šovā Lielākie Šveices talanti

  Nemo ir dzimis Bīlē, Šveices ziemeļos, 1999. gada 3. augustā. Viņa tēvs ir cienījams uzņēmējs un izgudrotājs, bet mamma – žurnāliste. Nemo ir arī māsa Ella, kas nereti arī piedalās brāļa mākslas projektos – tieši māsa radīja neparastā Nemo Eirovīzijas priekšnesuma horeogrāfiju un dziesmas The Code mūzikas klipa scenāriju. 

   

   

  Nemo sevi pieskaita pie nebinārajām personām – viņš sevi neuzskata ne par sievieti, ne vīrieti. Pēc Nemo uzvaras Eirovīzijā, viņš aicināja Šveices valdību likumīgi atzīt trešo dzimumu, kas bija noraidījusi šo priekšlikumu 2022. gadā.

   

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē