• Kā vieglāk sadzīvot ar pilnmēnesi? Lūk, 4 vienkārši padomi

  Padomi
  Santa.lv
  Santa.lv
  24. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Voraorn Ratanakorn/Shutterstock.com
  Par to, vai tiešām pilnmēness ietekmē mūsu ikdienu, joprojām tiek lauzti šķēpi. Taču neatkarīgi no tā, vai tās ir tikai mūsu iedomas, ir jārod veidi, kā sevi nomierināt, sakārtot, lai mierīgāk pārlaistu pilnmēness laiku, kas parasti ir dažas dienas.
  1. Ja apaļais spīdeklis tev traucē gulēt, pirms iemigšanas noskaņo sevi un parunājies ar mēnesi – saki sev: es zinu, ka tur augšā ir pilnmēness, bet es saldi gulēšu un naktī nemodīšos!
  2. Noteikti aizvelc aizkarus, lai guļamtelpa ir iespējami tumša.
  3. Ja jūti, ka pēkšņi pārāk iededzies emocijās, veic šādu nelielu vingrinājumu: klusējot pacelies pirkstgalos, tad nolaidies uz pilnas pēdas un tā arī paliec, saglabājot šo sajūtu, – kā stīga, ar taisni nostieptu mugurkaulu.
  4. Pret nervozitāti palīdzēs elpošanas vingrinājums: apsēdies ērti, nolaid plecus, bet muguru saglabā taisnu. Dziļi elpojot, it kā ieelpo pasauli sevī un izelpo sevi pasaulē. Ar katru izelpu plecus laid aizvien zemāk. Vispirms atbrīvo plecus, tad atslābini seju, pieri, uzacis, degunu un ļauj, lai atslābuma vilnis pārveļas līdz kāju pirkstiem.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē