Santa.lv
  • Mežāzim būs negaidīti izdevumi, bet Svariem iemīlēšanās – horoskops no 27. augusta līdz 3. septembrim

  • SAGLABĀ RAKSTU
    27.08.2026
  • Inita Dilāne
    Foto: Olezzo / Shutterstock

    Auns

    Darbs. Īstais laiks sākt realizēt kādu nesen radušos ideju. Būdama optimisma un priecīgu sajūtu pārņemta, ķersies klāt arī darbiem, kas iesākti, bet palikuši nepabeigti. Gandarījums par paveikto būs liels!

    Nauda. Vērtīgs būs ieguldījums savā pašizaugsmē, tas arī noderēs, uzņemoties jaunus pienākumus darbā. Tērē un ieguldi līdzekļus prātīgi. Netērē lielas summas izklaidēm, kas maksā dārgi!

    Attiecības. Iespējamas negaidītas situācijas, kas radīs saviļņojošas emocijas. Var tikt pieņemts nozīmīgs lēmums par turpmāko attiecību gaitu. Brīvajām kādā pasākumā var būt iemīlēšanās no pirmā acu skata.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti