• Uz galvas lēja tualetes poda ķīmiju – aktrise atklāj dēla šausminošo pieredzi «Mīlestības mājā»

  Bērnu audzināšana
  Anastasija Kuzminova
  15. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  Stāsts, kas televīzijā izskanēja par Rīgas privātajā mācību iestādē «Mīlestības māja» piekoptajām audzināšanas metodēm, šokēja daudzus.

  «Pirmais mācību gads pagāja brīnišķīgi. Dēls uz skolu devās ar prieku. Tomēr jau tad bažīgu darīja kristīgās stundas – grēka un vainas apziņa bērnos tika sēta par daudz,» atminas aktrise Inga Tropa-Fišere.

  «Pamazām situācija sāka mainīties. Dēls arvien biežāk mājās runāja par to, ka viņā un citos bērnos ir pūķis, kas jāizdzen.

  Stāstīja, ka spēlē spēli, kur tiek izdzīts pūķis. Arī skolas vadība informēja vecākus par šādiem uzvedumiem. Tas nešķita nekas bīstams, jo teatralizēti uzvedumi veic terapeitiskas funkcijas. Tomēr Ziemassvētku un Lieldienu pasākumos kļuva neomulīgi, jo starp sirsnīgiem bērnu priekšnesumiem sāka parādīties tādi, kur bērni izspēlēja grēciniekus, lūdzot, lai Dievs viņus glābj.»

  Aktrise pamanījusi, ka dēla uzvedība krasi mainās.

  «Viņš arvien biežāk aizsvilās dusmās, pats sevi pozicionēja kā slikto bērnu. Netiekot galā ar dusmām, teica, ka viņu vajag ieslēgt miera istabā, ka vajag telpu, kuru var demolēt,» atceras skolnieka māmiņa. Kad mēģinājusi runāt par novēroto ar skolas vadību, saņēmusi atbildi, ka Ingas dēls esot problemātisks, jo neklausa. Citās reizēs vadība aizbildinājās ar lielu aizņemtību un no sarunas izvairījās.

  «Punktu tam visam pielikām, kad dēls pateica, ka direktore viņam uz galvas uzlējusi ķīmisko līdzekli tualetes podu tīrīšanai un likusi turpināt tīrīt skolas podus. Iemesls – neklausīja skolotāju,» atklāj Inga.

  Vairāk lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

  • Šefpavāra Rītiņa pēdējās stundas. Krustmeita atklāj:  «Mārtiņš aizgāja klusi un cēli...»
  • Šausmas mācību iestādē Mīlestības māja. Aktrises Inga Tropa  pastāsta par ar sātana izdzīšanu un pazemojošiem sodiem. Kučinski skaidro, kāpēc tur sūta savus bērnus.
  • No Dalasas Porziņģis atvadās restorānā. Kas notiks ar viņa karjeru?
  • Komponists Lācis pārdevis savu paradīzi pie Lielupes. Viņš tur saimniekoja 13 gadus!
  • Kādēļ Zālītei savā jubilejā žēl meitas.
  • Dejo ar zvaigzni Oliņš būs tētis! 
  Privātā Dzīve nr07

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē