• Tapusi krāšņa grāmata par ēdienu vēsturi bērniem

  Bērnu literatūra
  Estere Jansone
  17. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Līdz ar pirmajiem pavasara vēstnešiem bērnu grāmatu izdevniecība «Baltais Valis» laiž klajā Solvitas Veldes grāmatu «Garšīgie stāstiņi», kas pavēstīs, kā galdā nonāca mellenes, ananāsi, kartupeļi, zemenes, burkāni, bietes un citi augļi un dārzeņi.

  Grāmatā «Garšīgie stāstiņi» lasītāji dosies aizraujošā dabas gardumu izpētes ceļojumā uz dažādām valstīm, tostarp Latviju, un varēs visu aprakstīto izpētīt košajās Daces Krēsliņas ilustrācijās.  Vai zinājāt, ka kartupeļi reiz auga košumdobē kopā ar rozēm vai ka Austrālijā ir milzīgs ananass – skatu tornis? Grāmatā mazie lasītāji varēs arī noskaidrot, kā dārzeņus, augļus un ogas, piemēram, burkānus vai zemenes, sāka audzēt un ēst, kādi ir ievērojamākie rekordi šo gardumu apēšanā vai izaudzēšanā un kāpēc tos veselīgi iekļaut savā ēdienkartē.

  «Garšīgo stāstiņu» lappusēs dzīvojas mīlīgā kaķenīte Koko, kas piedalās visos aprakstītajos notikumos  un aicina bērnus izmēģināt desmit gardu, vienkārši pagatavojamu ēdienu receptes. Grāmatas beigās bērni tiek aicināti saskaitīt visas Koko bildes, un to nebūt nav maz.

  Bagātīgi ilustrētā grāmata domāta jaunākā un vidējā skolas vecuma bērniem. Tās iecere ir atraisīt zinātkāri, darbošanās prieku un caur stāstiņiem ļaut iepazīt raibo pasauli, tās tradīcijas, kā arī likt aizdomāties par veselīgu uzturu.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē