• VIDEO: Cēsu pusē BMW traucas ar 185 km/h ātrumu

  Auto
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  11. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Aizvadītajā svētdienā ap plkst.13.15 Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, veicot ceļu satiksmes uzraudzību autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona 41.km (Vecpiebalgas pagasts, Cēsu novads), fiksēja automašīnu BMW, kas virzienā no Madonas pārvietojās ar ātrumu 185 km/h.

  Konkrētajā ceļa posmā atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, līdz ar to vīrietis, kurš vadīja automašīnu BMW, to darījis, atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzot par 95 km/h.

  Par notikušo Valsts policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu pēc Ceļu satiksmes likuma 55.panta divdesmit trešās daļas, proti, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas.

  Par šādu pārkāpumu transportlīdzekļa vadītājam piemēro naudas sodu no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

  Valsts policija aicina autovadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana apdraud ne tikai pašu transportlīdzekļa vadītāju, bet arī citus ceļu satiksmes dalībniekus.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē