31. janvāris, 2022
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā guva savas komandas Sanhosē Sabres vienīgos vārtus 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) zaudējumā viesos Karolīnas Hurricanes vienībai.

Balcers trešā perioda sākumā panāca 1:1, tiekot pie rezultativitātes punkta jau ceturto spēli pēc kārtas.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 11 sekundes, izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, reizi zaudēja ripu, bloķēja divus pretinieku metienus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rezultātu spēles piektajā minūtē ar precīzu metienu atklāja mājinieku uzbrucējs Vinsents Tročeks, bet uzvaru Hurricanes nodrošināja Andreja Svečņikova gūtie vārti mača 57.minūtē.

Šosezon Balcers 29 aizvadītos mačos ir sakrājis 14 rezultativitātes punktus (5+9).

Sharks ar izcīnītiem 47 punktiem 45 mačos Rietumu konferences turnīra tabulā atrodas desmitajā pozīcijā.

Citā spēlē Bufalo Sabres, Zemgus Girgensonam paliekot ārpus spēles pieteikuma, izbraukumā ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) piekāpās Kolorādo Avalanche, kas tika pie 18.panākuma pēc kārtas savā laukumā.

Avalanche šī bija desmitā uzvara pēc kārtas un 15.panākums janvāra mēnesī, kas ir jauns NHL rekords un atkārtots rekords uzvaru skaita ziņā jebkurā kalendārajā mēnesī. Savukārt 18 uzvaras pēc kārtas savā laukumā ir piektā garākā šāda veida panākumu sērija NHL vēsturē. Rekords uzvarētās mājas spēlēs pēc kārtas pieder Detroitas Red Wings, kas 2011./2012.gada sezonā savā laukumā uzvarēja 23 mačos pēc kārtas.

Jau ziņots, ka Girgensons nedevās ar komandu trīs spēļu izbraukumā, jo mačā pret Otavas Senators tika atsvaidzināts iepriekš gūtais savainojums un Sabres treneri nolēma Latvijas hokejistu atpūtināt.

Sabres, kas 44 spēlēs tikusi pie 35 punktiem, Austrumu konferencē atrodas 14.pozīcijā.

Tikmēr pie uzvaras svētdien tika Kolumbusas Blue Jackets, kas ar Latvijas vārtsargu Elvi Merzļikinu rezervē, viesos ar 6:3 (4:1, 0:1, 2:1) pieveica Monreālas Canadiens.

Jonass Korpisalo Blue Jackets vārtos atvairīja 32 no 35 mājinieku metieniem.

Kolumbusas komanda 42 spēlēs tikusi pie 41 punkta un Austrumu konferencē ieņem desmito vietu.

Jau ziņots, ka svētdien trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Pitsburgas Penguins komanda, kurai savainojuma dēļ nevar palīdzēt Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers.

Penguins viesos ar 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) atzina Losandželosas Kings pārākumu.

Bļugers pirms nedēļas mačā ar Vinipegas Jets tika savainots un pirmdien viņam tika veikta lauztā žokļa operācija. Latviešu uzbrucēja atlabšanas periods tiek prognozēts sešas līdz astoņas nedēļas.

Penguins ar 61 punktu 45 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē.

Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.