• Skolas direktoru Viegliņu satrauc Eirovīzijas neķītrības: Gribētu no šīs «dibenu» vērtības sargāt bērnus

  Viedoklis
  Marta Kalniņa
  14. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Valles pamatskolas direktoram Jānim Viegliņam pēc Eirovīzijas radušies nepatīkami secinājumi.
  Foto: Facebook, publicitātes foto
  Valles pamatskolas direktoram Jānim Viegliņam pēc Eirovīzijas radušies nepatīkami secinājumi.
  «Sajutos vecs, nemoderns un izklausīšos kā purpeklis,» brīdina Valles pamatskolas direktors un «Pārdošanas skolas» dibinātājs Jānis Viegliņš, izsakot viedokli par Eirovīzijā redzēto. Nepatīkamas emocijas direktoram radījuši neķītrie dalībnieku priekšnesumi.

  «Vajadzētu jau uz ekrāna likt 18+ zīmīti. Šķita, ka sacentīsies labākās dziesmas. Gaidīju jaukas melodijas. Skaistus tērpus. Sagaidīju erotiskos šovus, vulgāru demokrātiju un «kurš trakāks» konkursu,» secina Valles pamatskolas direktors Jānis Viegliņš. Viņš nav radis klusēt par to, kas viņu satrauc, un šī jau atkal bijusi šāda reize. Somijas pārstāvis apakšbiksēs, Lielbritānijas priekšnesums ar vīriešu savstarpējiem glāstiem, Spānijas vīriešu erotiskās dejas korsetēs, galu galā arī uzvarētājs šveicietis Nemo svārciņos! Tas Valles pamatskolas direktoram vienam vakaram bija krietni par daudz.

  Lielbritānijas uzstāšanās Eirovīzijā.
  Lielbritānijas uzstāšanās Eirovīzijā.

   

  «Dons bija kā «taurenis» no citas planētas,» uzskata skolas direktors Viegliņš.

  «Ja būtu skūpstījis kādu vai laizījis grīdu, ja būtu dedzinājis grāmatas vai «čurājis» pūlī – tad noteikti ierakstītos standartā.

  Piedodiet. Nu un kā opis teikšu: pasaule paliek traka, šo atbalstot,» skarbs ir viņš.

  «Vienu brīdi domāju, ka mani tas netraucē, bet nu jau tas pa visām šķirbām lien arī manā infotelpā. Ļoti gribētu no šīs «dibenu» vērtības sargāt bērnus. Piedodiet vēlreiz. Vismaz es parādīju savu attieksmi,» atklāts ir Viegliņš. «Katram ir tiesības būt pašam un dzīvot pēc paša vērtībām, bet ne līdz netiklības, perversijas un savāduma demonstrēšanas citiem. Tas apzināti izaicina sabiedrību un tikai veicina neiecietību. Normām un disciplīnai ir jābūt arī šādos šovos.»

  Spānijas priekšnesums.
  Spānijas priekšnesums.

   

  Viegliņš par Valles pamatskolas direktoru kļuva pērn un atzina, ka ar Valli viņu vieno viss mūžs. Viņa mamma pedagoģe un rakstniece Gina Viegliņa-Valliete bijusi šīs skolas ilggadēja skolotāja, arī pats Jānis Viegliņš tajā jau pirms nonākšanas direktora krēsla pasniedza sociālās zinības. Iepriekš vadījis arī Šķibes pamatskolu Jelgavas novadā. Viņš ir arī pārdošanas vadības pasniedzējs un pirms desmit gadiem dibinājis un joprojām vada SIA Pārdošanas skola.

  Viegliņa viedoklis par Eirovīziju jau guvis plašu atbalstu sociālajos tīklos. Komentāros ļaudis atzīst, ka jutušies gluži tāpat kā skolas direktors un nopietni apdomā, vai turpmāk ir vērts šo skatīties šo konkursu.   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē