• Navaļnija atraitne: Viņi draud, ka ar Alekseja līķi kaut kas notiks

  Aleksejs Navaļnijs
  Marta Kalniņa
  24. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram
  Pagājušas deviņas dienas kopš Krievijas varas opozicionāra Alekseja Navaļnija nāves cietumā, taču viņa ķermenis ģimenei netiek atdots.

  «Šodien aprit deviņas dienas kopš mana vīra nāves. Deviņas dienas kopš Putins nogalināja Alekseju Navaļniju. Putinam ar šo slepkavību nav gana,» videoizrunā šodien pauž opozicionāra atraitne Jūlija Navaļnija. «Tagad viņš par ķīlieku tur Alekseja ķermeni, ņirgājas par viņa māti, liek viņai piekrist slepenām bērēm, citādi…, padomājiet tik, viņi draud, ka ar Alekseja līķi kaut kas notiks,» tā Jūlija. Ja māte nepiekritīs izvirzītajam ultimātam – apbērēt dēlu slepenībā, lai neviens no viņa nevarētu atvadīties, tad

  Navaļniju apglabāšot paši, turklāt kolonijā, kurā viņu nonāvēja.

  Jūlija Navaļnija uzsver: «Tādus noteikumus izvirza Putins. Tas Putins, kuram tīk rādīt, ka viņš ir ticīgs kristietis. Ziemassvētkos viņu nobildē baznīcā ar sveci, viens pats stāv baznīcā ar dvēselisku skatienu, raugās tukšumā, bet žurnālisti filmē. (..) Cik dedzīgi viņš godina Dievu. 
   

  Putins izliekas, ka ir ļoti reliģiozs: skūpsta ikonas,

  godā svētā Nikolaja Brīnumdarītāja relikvijas, izsūdz grēkus klosterī. Viņš savās pilīs būvē privātas baznīcas, lai būtu tuvāk Dievam,» rūgti ironizē Navaļnija atraitne.

  Vairāki desmiti slavenību visā pasaulē, tostarp Rīgā, jau izteikuši atbalstu Navaļnija ģimenei un aicinājumu Putinam atdot piederīgajiem Alekseja ķermeni. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē