• Mākslinieks Artis Dzērve par 70 000 eiro pārdod dzīvokli ar vannu guļamistabā

  Sabiedrība
  Gita Vīksne
  23. septembris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)
  «Šī bija ļoti radoša vieta – Renārs Kaupers iziet, Linda Leen ienāk,» par dzīvokli, kuru saucis par mājām 13 gadu, PDz saka multimediju mākslinieks.

  «Mana foršā dzīvesvieta meklē sev jaunus īpašniekus,» par 47 kvadrātmetrus plašo studijas tipa dzīvokli, kas atrodas līdzās Mežaparkam, PDz stāsta Artis Dzērve. «Nākamajiem saimniekam dzīvokli nodošu ar visām mēbelēm,» sola Artis, kura mājvieta slavena ar vannu guļamistabā.

  «Esmu šajā vietā mitinājies 13 gadu, un tā bija ļoti radoša. Šajā dzīvoklī tapuši daudzi mani darbi. Domāju, brīžiem kaimiņi nesaprata, kas pie manis īsti notiek – Renārs Kaupers iziet, Linda Leen ienāk. Ceru, ka nākamais īpašnieks arī būs radošs,» saka viņš.

  Vaicāts, kāpēc izlēmis dzīvokli pārdot, Artis atbild: «Visas lietas, kas tev pieder, no tevis arī daudz ko prasa. Es tomēr esmu askētiska dzīvesveida piekritējs. Ja kaut kas prasa vairāk, nekā vēlos dot – tas jāpalaiž.

  Ja atskatos uz pēdējo mēnesi, tad dzīvoklī tikpat kā neesmu uzturējies.

  Turklāt esmu izlēmis spert nākamo soli un būvēt māju. Lauku īpašumā kopā ar brāli būvēsim arī daudz lielāku darba studiju par to, kas bija dzīvoklī,» saka Artis. «Došos prom no Rīgas, kur vismaz pēdējo pusgadu nenotiek nekas tāds, kur būtu nepieciešama mana klātbūtne. Esmu brīvmākslinieks, nevienam neesmu piesaistīts. Šogad daudzi mani darbi ir bijuši Maskavā, līdz gada beigām strādāšu arī pie vairākām izrādēm Lietuvā.»

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē