• Linča tiesa Judža šķiršanās skandālā. Komentē Rēzija Kalniņa, Dārta Daneviča un citi

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  13. decembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: facebook/Canva
  Vakar sociālajos tīklos «Dzelzs Vilka» bundzinieka Mārča Judža šķirtā sieva publiskoja ierakstu, kurā bijušais vīrs tiek apsūdzēts varmācībā.

  Pēc Rūtas Judzes publicētā ieraksta, savu viedokli paudusi arī sabiedrība, tostarp, Latvijā pazīstamas personības.

  Uz sociālajos tīklos uzliesmojušo skandālu savā «X» kontā reaģējusi arī premjerministre Evika Siliņa (JV), kura raksta, ka pēc šādas publiskās liecības «pavisam noteikti jāvērtē, vai bāriņtiesa rīkojusies bērnu labākajās interesēs.»

  Arī aktrise Rēzija Kalniņa zem Rūtas Judzes ieraksta publiskojusi savu komentāru, kurā pauž viedokli, ka «Tas cilvēks ir pelnījis elli Mūžībā».

  Ar publisku vēstījumu savā «X» vietnē dalījusies arī aktrise Dārta Daneviča, kura raksta: «Šis Rūtas Judzes stāsts ir izcils paraugs visam, kas nav kārtībā ar bāriņtiesu darbu un aklo atbalstu varmākām. Te neder diskusijas, te ir jārīkojas un jau vakar. Savāciet taču šos varu pārēdušos iestāžu kņazus un kņazienes!»

  Savas domas facebook vietnē publicēja arī žurnāliste un Una Ulme. Uzņēmējas viedoklis daudzus pārsteidza, jo tas šķietami atbalstīja Mārci Judzi, sakot, ka līdzīgās situācijās vainīga bijusi arī pati un «reiz visas meitenes pieaug». Šodien no rīta Una Ulme savu ierakstu dzēsusi. 

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē