• Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera pret Finanšu ministru Jāni Reiru

  Nauda
  Santa.lv
  Santa.lv
  11. oktobris, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  LTRK aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties kampaņā Kļūdu labojums un kopā ar LTRK sadarbības partneriem – uzņēmumiem, uzņēmēju organizācijām un nozaru asociācijām pieprasīt politiķiem veikt minimālo VSAOI sistēmas kļūdu labojumu un pārcelt tās spēkā stāšanās termiņu.

  "Grozījumi likumā Par valsts sociālo apdrošināšanu, ar kuriem ieviesta minimālo valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu sistēma (VSAOI), ir pieņemti lielā steigā, tie satur juridiskus trūkumus un virkni risku Latvijas izaugsmei. LTRK stingri iestājas par to, ka likumā esošās kļūdas jālabo, lai ļautu darba devējiem prognozēt savas izmaksas, grozījumu spēkā stāšanās termiņš jāpārceļ un izmaiņas jāievieš pakāpeniski.

  Finanšu ministrs Jānis Reirs, neņemot vērā sabiedrības intereses un neuzklausot citas iesaistītās puses, virzīja apstiprināšanai grozījumus likumā Par valsts sociālo apdrošināšanu. Šādi Latvija tiek pakļauta bezdarba līmeņa un ēnu ekonomikas pieauguma riskam. Viņš būs atbildīgs par Latvijas ekonomiskās izaugsmes bremzēšanu kopumā," teikts LTRK izveidotajā mājaslapā Kļūdu labojums.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē