• Latvijas senioriem mācīs digitālās prasmes

  Ziņas senioriem
  Santa.lv
  Santa.lv
  21. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: 12194226/Pixabay
  Biedrība Latvijas senioru kopienu apvienība (LSKA) šogad lielāku uzmanību pievērsīs senioru digitālo pamatprasmju apguvei.

  Daudzi no LSKA aptaujātajiem senioriem atzinuši, ka labprāt vēlas turpināt apgūt ko jaunu, īpaši akcentējot nepieciešamību apgūt digitālās pamatprasmes. LSKA valdes priekšsēdētājas vietniece Lilita Kalnāja uzsver, ka senioru dzīves kvalitātei būtiska ir socializācija, iespēja pilnvērtīgi pavadīt laiku un justies noderīgiem, tādēļ līdztekus dažādu problēmu jautājumu aktualizēšanai apvienība arvien aktīvāk iesaistās senioru mūžizglītības jautājumu risināšanā. Savukārt

  Senioru skolā lielāku uzsvaru liks uz digitālo pamatprasmju apgūšanu,

  tādēļ šogad senioriem būs iespēja pieteikties arī individuālām konsultācijām.

  Tāpat seniori atzinīgi vērtē apvienības organizētās izzinošās ekskursijas uz dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, iespēju dalīties pieredzē ar dažādu senioru nevalstisko organizāciju biedriem, kā arī LSKA struktūrvienības Senioru saeima darbu senioru interešu aizstāvībā. LSKA arī 2024. gadā turpinās veidot sadarbības tīklu ar citām senioru nevalstiskajām organizācijām un turpinās darbu pie senioru interešu aizstāvības programmas.

  Projektu «Ziņas senioriem» finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par «Ziņas senioriem» saturu atbild Žurnāls Santa.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē