• Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 5. līdz 11. septembrim

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  5. septembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Nedēļa būs patīkamu emociju piepildīta – ar jauniem plāniem, jauniem piedāvājumiem un darīšanām. Saņemsi daudz noderīgas informācijas. Svarīgi izvērtēt lietderību visam, kur plāno iesaistīties.

  Ideāls laiks jaunām idejām, lielu un tālu mērķu noteikšanai, sapņu piļu būvēšanai. Iesaisties, piedalies, nāc klajā ar viedokli, parādies cilvēkos, dalies savās zināšanās un prasmēs.

  Jauna iepazīšanās, kas var pāraugt nopietnās attiecībās, iespējama saistībā ar hobiju vai sporta pasākumu. Attiecībās esošajām var rasties sajūta, ka partneris pārāk ierobežo, bet vai tā patiesi ir?

  • Veiksmīgs 5. un 6. septembris.

  Vērsis

  Jāatveras sarunām, jāuzzina jaunumi, jāinteresējas par citu cilvēku domām un viedokļiem. Neierobežo sevi, atļaujies būt skaļāka un redzamāka.

  Profesionālajā dzīvē var būt nelieli pārbaudījumi. Var būt apmulsums, sastopoties ar sarežģītām situācijām. Uz lielām lietām ir jātiecas, taču jāprot arī izvērtēt notikumus reāli, jāzina, kad pienācis laiks lūgt palīdzību citiem.

  Radi, draugi un kaimiņi nāks talkā ar padomiem un ieteikumiem mīlas dzīves sakārtošanā. Savukārt brīvajām apkārt būs tik ļoti daudz ļaužu, ka tas īstais, iespējams, nemaz netiks tev ne tuvumā. 

  • Veiksmīgs 7., 8. un 9. septembris.

  Dvīņi

  Nedēļa paies, nemitīgi esot starp cilvēkiem. To, cik bieži tu varēsi pievērsties tam, ko tiešām vēlies darīt, noteiks citi, nevis tu pati. Var būt risks atstāt novārtā sev svarīgas lietas, ja pārlieku centīsies izdarīt citiem pa prātam. 

  Darba devēja un darba ņēmēja attiecībās var būt ļoti tiešas un nākotnes kopsolim vērtīgas sarunas. Mācies novērtēt citus, nepārvērtē un arī nenovērtē par zemu pati sevi. 

  Attiecībās var parādīties viegla konkurence, kas liks sarosīties. Padomā, vai velti pietiekami daudz uzmanības savai ārienei, vai esi iejūtīga pret mīļotā emocijām?

  • Veiksmīgs 10. un 11. septembris.

  Vēzis

  Vari nonākt kādas būtiskas izvēles priekšā, taču mācēsi pieņemt pareizo lēmumu, ja vien klausīsi sirdsbalsij, nevis paļausies uz līdzcilvēku viedokļiem un ieteikumiem.

  Darba dzīve tevi pamanīsies piespiest diezgan tuvu zemei, tavos plecos likdama gan pašas savus nepabeigtos darbus, gan citu pienākumus. Varbūt pienācis laiks lūkoties pēc veselīgām pārmaiņām?

  Mīļotais cilvēks un ģimenes locekļi patiešām sniegs atbalstu tev visā, ko darīsi vai ko nolemsi darīt. Ja esi brīva, it kā labi pazīstamu cilvēku lokā var notikt kāda saskatīšanās, kas mainīs tavu dzīvi. 

  • Veiksmīgs 5. un 10. septembris.

  Lauva 

  Lai gan šī nedēļa no emocionālā viedokļa solās būs mierīga un viegla, tomēr jārēķinās ar pamatīgu fizisku slodzi un jūtamu haosu ikdienas darbos. Tev nekad nebūs gana, visu gribēsi izdarīt vēl labāk.

  Būsi nodarbināta ar finanšu jautājumiem. Aizrautīgi meklēsi iespējas gūt papildu peļņu un tās arī atradīsi, tomēr tām līdzi var nākt solījumu neturēšana un maldināšana. Daudz enerģijas var paņemt formalitāšu kārtošana. 

  Emocijas sitīs augstu vilni, tomēr būs arī daudz baudpilnu mirkļu kopā ar savu izredzēto. Interesanta saruna brīvās Lauvas var savest kopā ar jaunu mīlu.

  • Veiksmīgs 5. un 6. septembris.

  Jaunava 

  Tavā sejā bieži var parādīties īgnums un neapmierinātība ar pastāvošo iekārtu. No darījumu procesiem sagaidīsi vairāk, arī ar mājas dzīvi nebūsi līdz galam mierā, cilvēki šķitīs pārāk skaļi un nesavaldīgi.

  Lieliem procesiem nepieciešama jauda, tie iekustēsies lēni. Lai gan var šķist, ka viss rit gliemeža tempos, tomēr katram solim ir sava vērtība. Izvērtē, kas ir un kas nav tavos pienākumos un kompetencē.

  Mīlas dzīvē var savilkties tumšāki mākoņi, daudz enerģijas prasīs ikdienišķu, sadzīvisku jautājumu risināšana. Jaunās attiecībās var būt pārāk daudz prasību un gaidu. 

  • Veiksmīgs 7., 8. un 9. septembris.

  Svari 

  Var būt sajūta, ka tu tērē laiku, pārlieku iesaistoties citu cilvēku problēmu risināšanā, tomēr ieguldītais ar laiku atgriezīsies pie tevis un papildinās tev svarīgus procesus.

  Darba lietās vajadzēs spert uzmanīgus soļus, taču virzību pavisam apturēt nedrīksti, jāturpina doties uz priekšu pa iesākto ceļu. Piemērots laiks, lai pamēģinātu ko jaunu, paeksperimentētu. 

  Mīlas dzīvē būsi atvērta pārmaiņām un jauninājumiem. Ja esi ilgstošās attiecībās, vajadzētu izrunāt tās lietas, kas rada neapmierinātību un dusmas. Nesen veidotās attiecībās vari spert kādu drosmīgāku soli.

  • Veiksmīgs 10. un 11. septembris.

  Skorpions 

  Jāprot savadīt emocijas un nomierināties, pirms pieņemt lēmumus. Šī nedēļa piedāvās situācijas, kuras radīs iluzoru priekšstatu par notiekošo, bet jau pēc mirkļa viss izskatīsies citādi. 

  Darba dzīve būs gana piesātināta gan tām, kas strādā kāda labā, gan tām, kas īsteno pašas savus sapņus. Jākoncentrējas uz mērķi, tomēr jārēķinās arī ar to, ka procesā iespējamas izmaiņas un papildinājumi. 

  Attiecībās esošās nodarbinās materiālas dabas jautājumi, iespējamas nesaprašanās naudas dēļ.  Brīvajām galvas un sirdis vairāk būs aizņemtas ar radošām idejām, nevis ar domām par mīlu.

  • Veiksmīgs 8. un 9. septembris.

  Strēlnieks

  Atradīsi laiku tikai tiem cilvēkiem, procesiem un notikumiem, kas tev patīk un interesē. Svarīgi būs ne uz mirkli neizlaist no rokām vadības grožus un tikai pašai pieņemt lēmumus par savu dzīvi.

  Tavas idejas tiks atbalstītas, saņemsi gana pārliecinošas norādes par to, ka ej pareizo ceļu. Tomēr var pārņemt arī viegls pašapmāns un laiskums, kas apstādinās svarīgus procesus un lēmumu pieņemšanu.

  Mīlas dzīve gan var dāvāt košas emocijas un arī negaidītas pārmaiņas. Atturies no pārsteidzīgiem secinājumiem un spriedumiem, jo jau rīt viss var izskatīties pavisam citādi.

  • Veiksmīgs 5. un 6. septembris. 

  Mežāzis

  Vairāk laika velti pati sev, savai garīgajai pasaulei un vērtību sistēmai. Tas gan nenozīmē, ka dzīve apstāsies, taču katra iespēja padomāt par notiekošo atvērs acis uz procesiem pavisam no cita skatpunkta.

  Bizness, projekti, darbi ar augstu atbildības devu var no tevis prasīt papildu resursus. Velti pietiekami lielu uzmanību sarunām ar cilvēkiem, kuri var būt gan padomdevēji, gan jaunu ideju radītāji.

  Ilgstošās attiecībās esošajām iespējami pārbaudījumi un piedzīvojumi, viens par otru uzzināsiet daudz jauna. Ieteicams doties kaut nelielā kopīgā ceļojumā.

  • Veiksmīgs 7., 8. un 9. septembris.

  Ūdensvīrs

  Lai gan tu pati būsi noteicēja pār savu dzīvi, šonedēļ ir būtiski turēt acis un ausis vaļā, lai paņemtu kādu vērtīgu pieredzi arī no līdzcilvēkiem.

  Darba dzīvē iespējamas mazas nebūšanas un piņķerīgas situācijas, kas emocionālo fonu tonēs pelēcīgās krāsās. Strīdā var nākties piekāpties kādam augstāk stāvošam, lai arī taisnība būs tev.

  Tavās attiecībās ar partneri par daudz var iesaistīties draugi, ģimene, paziņas. Var būt pārāk biežas ciemošanās, it kā neatliekamas satikšanās, kopā būšanas un radu saieti. Jāprot noteikt savas privātās robežas un prioritātes.

  • Veiksmīgs 10. un 11. septembris.

  Zivis 

  Turpināsi kulties un malties pa košajiem dzīves notikumiem ar platu smaidu. Vēlēšanās diezgan viegli īstenosies dzīvē un atvērs ceļu arvien jauniem procesiem. Īstais laiks īstenot ieceres!

  Intelektuālā un emocionālā resursa mijiedarbība tuvosies maksimālajam. Fantastisks laiks, kad ne tikai runāt par saviem plāniem, bet arī sākt apjaust vajadzīgos resursus un meklēt atbalstītājus.Ja attiecības jau kādu laiku dreifē pa šaubu un neskaidrību viļņiem, šajā nedēļā tās var iekļūt pamatīgās vēja brāzmās. Ieskaties savā sirdī un atzīsties pati sev, ko īsti vēlies.

  • Veiksmīgs 7. un 8. septembris.

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē