• Krievijā aiztur reperi no Latvijas. Plaudi aizved tieši no skatuves

  Krievija
  Estere Jansone
  20. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ekrānuzņēmums no video
  Krievijas naktsklubā īslaicīgi aizturēts reperis Roberts Plaudis no Rīgas, kurš uzstājas ar skatuves vārdu Platina.

  Reperis Roberts Plaudis no Latvijas aizturēts koncerta laikā Krievijā naktsklubā «Face». Par to liecina sociālajos tīklos publicētie video. Tajos redzams, ka specvienības darbinieki repera  Platinas uzstāšanās laikā uziet uz skatuves un aizved viņu.

  Kā pauž «Telegram» kanālos publicētā informācija, sūdzību par reperi esot uzrakstījusi «Droša interneta līgas» vadītāja Jekaterina Mizuļina, kura aicinājusi pārbaudīt, vai mūziķa dziesmu tekstos nav narkotiku propagandas. Pati Mizuļina paziņoja, ka viņai nav zināmi Platina aizturēšanas iemesli, jo «pēdējos gados pret viņu nekādu iesniegumu nav bijis».

  Portāls «Meduza» vēsta, ka apmēram pēc stundas reperi atbrīvoja. Tomskas policija ziņoja, ka

  Latvijas pilsonim noformēti administratīvie protokoli par ieceļošanas Krievijā noteikumu pārkāpšanu, nelikumīgu strādāšanu un atteikšanos no medicīniskās apskates reibuma noteikšanai.

  Turklāt tiekot lemts par iespējamu protokola noformēšanu, izmantojot pantu par narkotiku propagandu.

  Savukārt Latvijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Diāna Eglīte informēja, ka Latvijas vēstniecība Krievijā tikusi informēta par Latvijas valstspiederīgā aizturēšanu Tomskā. Vēstniecība sazinājusies ar valstspiederīgā tuviniekiem, esot noskaidrots, ka aizturētajam ir nozīmēts advokāts un plānota tiesas sēde.

  Ārlietu ministrija atkārtoti brīdina Latvijas valstspiederīgos neceļot uz Krieviju saistībā ar tur pastāvošajiem drošības riskiem. Konsulārās palīdzības sniegšana esošajos ģeoplolitiskajos apstākļos ir ierobežota.

  Reperis no Rīgas 12.aprīlī sāka turneju pa Krieviju. 19.aprīlī, kad viņu aizturēja, viņam palika 28.gadi.

  Krievu valodā dziedošais reperis ir apvienības «RNB Klub» dalībnieks . Viņa piektais studijas albums tika izdots aprīļa sākumā. Plaudis uzstājas krievu valodā un savu karjeru veidojis Krievijā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē