• Dramaturģe Rīgas centrā piedzīvo pretīgu notikumu: Taksists izvilka savu dzimumlocekli…

  Seksuāla vardarbība
  Estere Jansone
  22. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Viktor Bystrov/Unsplash
  Dramaturģe un autore Anete Konste dalījusies stāstā par nepiedodamu taksometra šofera netiklo rīcību, kas samaitājusi vecmeitu ballīti.

  Latviešu dramaturģe Anete Konste vietnē X dalījusies ar svētdien piedzīvoto. Viņa piedalījusies vecmeitu ballīte, un tā diemžēl noslēgusies uz rūgtas nots.  Meitenes pa dienas vidū izmantojušas taksometra pakalpojumus, taču brauciena laikā šoferis viņas pārsteidzis ar savu netiklo rīcību. «Vakar vecmeitu ballīte noslēdzās ar to, ka taksists izvilka un aiztika savu dzimumlocekli. Ļoti interesanta diena, kurā iegūt šādu pirmo (un jācer, ka pēdējo) dzīves pieredzi.

  Taksī bijām trijatā, bija gaiša diena,» atklāj viņa.

  Tiklīdz bijusi iespēja, sievietes automašīnu pametušas. Anete piebilst, ka taksometra šoferis netiklās darbības veicis pašā Rīgas centrā, un viņu neesot biedējis tas, ka to vēl kāds varētu pamanīt. «Vienam kādā nomaļākā vietā ko tādu tiešām negribētos piedzīvot,» atzīst Konste.

  Pēc riebīgā piedzīvojuma meitenes uzrakstījušas iesniegumu policijā un pieprasījušas taksometru pakalpojuma sniedzējam kompensāciju. Vēl nav zināms, kādas sankcijas tiks piemērotas perversajam taksometra šoferim. Dramaturģe piebilst, ka pasažierei, kura izsauca taksometru, konkrēto šoferi vairs nepiedāvās, taču pārējās sievietes liktenis vēl var savest kopā ar netiklo autovadītāju.  

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē