• Kā pareizi lietot sauso šampūnu?

  Skaistums un mode
  Santa.lv
  Santa.lv
  21. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Klāt siltais laiks, kad mati, sevišķi, ja tie ir smalki, kļūst netīri ātrāk. Arī cepures, kas tik labi sargā no saules, šajā ziņā nepalīdz. Ja matus negribas mazgāt katru dienu, sausais šampūns ir vislabākais risinājums. Īsi un konkrēti – kā to lietot?

  Absorbentam, kas atrodas šo sauso šampūnu sastāvā, piemīt tauku dziedzerus regulējoša darbība, un pēc sausā šampūna lietošanas mati vizuāli izskatās tīri. Sausais šampūns visbiežāk ir izsmidzināms. Aerosola flakoniņš no galvas jātur 20 cm attālumā un tad jāiepūš matos, cenšoties trāpīt pie matu saknēm. Pēc tam matus vai nu izķemmē, vai izpūš ar fēnu. Ja sausais šampūns ir pulverveida, to vispirms sakrata, tad ber izveidotajos matu celiņos un pēc tam izķemmē vai izfēno. Gatavs – mati atkal izskatās labi, turklāt ir atguvuši apjomu!

  Ja sauso šampūnu lieto bieži, atceries, ka mati ik pa reizei jāizmazgā ar attīrošu šampūnu, kas no galvas ādas un matiem noņems tā atstātās nogulsnes. Taču, ja tev ir pieaudzēti mati, zini – uz pieaudzējuma vietām sauso šampūnu lietot nedrīkst.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē