Bijušais izglītības ministrs Roberts Ķīlis un veselības ministre Ilze Viņķele ir pāris?

Jauns pāris
Gita Vīksne
1. marts, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Jau pirms dažiem gadiem izskanēja runas, ka Roberts Ķīlis un tagadējā veselības ministre Ilze Viņķele ir kas vairāk nekā vienkārši draugi. Komentēt vairāk Ķīlis nevēlas, taču apstiprina, ka viņa draudzeni sauc Ilze un abi ar sievu esot uz šķiršanās sliekšņa.

Bijušais izglītības un zinātnes ministrs, sociālantropologs un Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētais profesors žurnālam PRIVĀTĀ DZĪVE atklājis, ka pirms vairāk nekā mēneša smagā stāvoklī nonācis slimnīcā. «Zaudēju samaņu un pakritu uz kāpnēm. Pats gan šo situāciju neatceros. Notikušo man vēlāk atstāstīja tuvi cilvēki. Viņi arī bija tie, kas mani nogādāja slimnīcā, kur uzreiz tiku operēts. Ārstu pirmās prognozes nebija pozitīvas. Gulēju reanimācijā, un ārsti mani nepārtraukti novēroja. Pēc divām nedēļām man tika veikta otra operācija, jo no smadzenēm nepazuda hematoma. Kritienā gūtās traumas rezultātā manā galvā bija izveidojusies asins čūla, kura neuzsūcās. Ārsti par manu nākotni jau izdarīja pesimistiskas prognozes. Viņi neslēpa, ka pastāv risks – varu palikt drusku ne savā ādā, tas tā maigi izskatoties,” stāsta bijušais izglītības un zinātnes ministrs, sociālantropologs un Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētais profesors Roberts Ķīlis.

Par laimi Roberta Ķīla atlabšana rit labi un šobrīd viņš ārstējas un apmeklē dažādas ārstnieciskās procedūras rehabilitācijas centrā Vaivari.

Visu slimības laiku Robertu Ķīli visvairāk atbalstījušas viņa draudzene un pagaidām vēl esošā sieva. «Šobrīd esam uz šķiršanās sliekšņa. Šis jautājums velkas jau vairākus gadus, un tagad ir pienācis brīdis, kad jaunākais bērns ir tādā vecumā, ka spēj pieņemt savu vecāku šādu lēmumu. Kad šķīros pirmo reizi, manai šobrīd jau 24 gadus vecajai meitai bija 7 gadi. Viņa sāka iet skolā, un manu lēmumu šķirties uztvēra dramatiski. Toreiz neaizdomājos, cik ļoti bērni šādas lietas pārdzīvo,» vaļsirdīgi saka Roberts Ķīlis.

2006. gada augustā Roberts Ķīlis apprecējās ar Latvijas Televīzijas režisori Agitu Cāni. Tā bija viņa otra laulība. Abiem ir kopēja meita, bet no pirmās laulības Robertam ir jau pieauguši bērni – meita un dēls.

Taujāts, kas ir viņa draudzene, Ķīlis gan kļūst noslēpumains: «Viņu sauc Ilze. Vairāk neko par to nerunāšu.» Vaicāts, vai viņa sirds pieder veselības ministrei Ilzei Viņķelei (par viņu iespējamajām attiecībām PRIVĀTĀ DZĪVE pirmo reizi vēstīja pirms sešiem gadiem), viņš bija diplomātisks: «Nenoliedzu, bet arī neko sīkāk nekomentēšu.»

Kāds aculiecinieks gan PRIVĀTAI DZĪVEI esot vēstījis, ka Ilze Viņķele manīta apciemojam bijušo ministru slimnīcā laikā, kad viņam klājās vissmagāk.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

Klubs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Santa+