• «Nu, dzīvoju…» Pauls pastāsta, kā rit viņa ikdiena pēc sievas zaudēšanas

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  3. oktobris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ieva Makare / LETA
  Aprit divi mēneši kopš Maestro Raimonds Pauls atvadījās no savas mīļotās sievas Lanas. Viņas vārda dienā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklāja Paulam veltītu izstādi. Šoreiz gan tajā viesus sagaidīja tikai kartona Maestro.

  «Šo izstādi taisa liepājnieki un braukā ar to pa Latviju. Lai viņiem veicas,» par izstādi Komponista Raimonda Paula daiļrade skaņuplatēs un fotogrāfijās, kuru aizvadītajā ceturtdienā atklāja Rīgā, žurnālam «Privātā Dzīve» sacīja Pauls. Daudzi cerēja viņu tur sastapt, taču bija tikai kartona Pauls, ar kuru tad viesi arī bildējās. «Es nevarēju atnākt, jo man gan šovakar, gan rītvakar ir koncerti,» sacīja Maestro.  

  Izstāde atklāta 12. janvārī, Maestro dzimšanas dienā, bet Rīgā nonāca citā zīmīgā datumā – 28. septembrī, Raimonda Paula mīļotās sievas Lanas vārdadienā. Tāpēc svinīgajā pasākumā žurnāliste un Paula sena paziņa Lia Guļevska klātesošos aicināja pieminēt Maestro sievu ar klusuma brīdi. Augustā Pauli būtu svinējuši kāzu 61. gadadienu. Maestro pēc sievas nāves neļauj sev ieslīgt grūtsirdībā un turpina aktīvi koncertēt. Uz jautājumu, kā viņam šobrīd klājas, Pauls PDz atbildēja lakoniski: «Nu, dzīvoju…» Sev veltīto izstādi viņš jau ir redzējis pēc kāda koncerta. «Kur tā toreiz notika, es gan vairs neatceros,» atzinās Maestro. Tajā aplūkojamas 300 skaņuplates, lielākā daļa – ar Paula autogrāfu. «Lai cilvēki, kam tas interesē, droši iet un apskatās. Tur ir pat ļoti vecas plates, tā jau ir vēsture, laikmeta liecība. Kaut kas tāds, kur veci ļaudis var atcerēties savu jaunību,» sacīja viņš.

  Vairāk lasiet žurnālā «Privātā Dzīve».

  • Kā klājas Raimondam Paulam pēc Lanas aiziešanas
  • Vai slavu var nopirkt par naudu? Laimes pārdevēja Uresina iekrīt par 999 dolāriem.
  • Tautā iemīļotajam aktierim Uldim Dumpim 80! Sieva Daina atklāj, kādas svinības ieplānotas
  • Sipeniecei izdevies satriecoši notievēt! Kā viņai tas izdevies?
  • Deputāta Dekšņa nāve šokē visus. Draugi Aizkustinoši atvadās pie jūras
  Privātā Dzīve nr40/2023

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē