• Ļaudis izbrīna Maestro mazmeitas sliktā latviešu valoda. Tam ir izskaidrojums!

  Skandāls
  Marta Kalniņa
  22. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Annamarija Paula
  Foto: Agneta Jonele
  Annamarija Paula
  Raimonda Paula mazmeitai nepatīk, ka Gustavo, Patrisha un Rutulis izkropļojuši leģendāru Maestro dziesmu. Savukārt daudziem nepatīk mazmeitas latviešu valodas prasmes..

  Lielu šūmēšanos izraisījusi mūziķa Gustavo jaunā dziesma Nepārmet man 3000 ar Patrishas un Normunda Rutuļa piedalīšanos. To daudzi jau paguvuši nodēvēt par Maestro Raimonda Paula radītā hita netalantīgu maitāšanu. Taču, kad tikpat asu viedokli par dziesmu izteikusi komponista mazmeita, arī viņa izpelnījusies kritikas vilni! 

  Pirmais par slavenās dziesmas Nepārmet man jauno versiju neglaimojoši izteicies mūziķis Ainars Mielavs, arī citi ļaudis sociālajos tīklos pauduši līdzīgu viedokli. Nesen viņiem pievienojusies pat dziesmas īstā autora Raimonda Paula vecākā mazmeita Annamarija Paula.

  Vaicāta, ko gan par šo dziesmu domā pats Maestro, Annamarija atbildēja, ka viņš, izsakot savu viedokli, mēģinājis būt pieklājīgs, taču

  «tas nenozīmē ka viņš bija īpašs priecīgs.»

  Tomēr, lai gan netrūkst to, kas piekrīt Annamarijas Paulas rakstītajam, daudzi arī pauduši pārsteigumu par komponista mazmeitas sliktajām latviešu valodas zināšanām. Viņas rakstītajā tekstā ir gan gramatikas, gan stilistikas kļūdas. Kādēļ tā? Annamarija atzīst, ka tas ir viņas vājais punkts un vieglāk esot izteikties angļu valodā. Kāds komentētājs kritiķiem norāda, ka Annamarija ilgu laiku dzīvojusi ārzemēs un skolojusies ne latviešu valodā. Uz to Paula meitas Anetes un aktiera Daiņa Porganta meita Annamarija pieklājīgi atbild: «Jums ir taisnība, bet

  tas nav galvenais šajā brīdi, jo eksāmenu es nemēģinu nodot.

  Bet es centīšos uzlabot savas zināšanas, paldies.»

  Vairāk par Annamarijas dzīvi lasi digitālajā žurnālā Santa+

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē