• Kerkira atklāj, kāpēc viņa vairs nav Līga: Es nevaru iekļauties sabiedrībā ar vārdu Līga. Es nevaru!

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  18. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Raidījuma Ģimene burkā dalībniece Kerkira Graudiņa ir devusies pie draudzenes Sofijas, lai uz sava ķermeņa iemūžinātu savu vārdu un pastāstītu, kā mainījusies viņas dzīve pēc vārda maiņas, kā arī atklāj, kā ar šo lēmumu sadzīvo pašas Kerkiras mamma.

  «Ir patiesi daudz kas mainījies [kopš vārda maiņas]. Es aizgāju baigajā uzrāvienā,» par sava vārda spēku ir pārliecināta Kerkira Graudiņa. Tāpat viņa atzīst, ka Latvijā pašlaik ir vienīgā ar šādu vārdu.

  Jautāta par viņas mammas reakciju saistībā ar jauno vārdu, Kerkira atklāj: «Sākumā varēja just, ka mamma ir nedaudz apvainojusies, ka esmu izlēmusi mainīt vārdu, bet pašlaik viņa ir pieņēmusi manu lēmumu, atbalsta un redz to rezultātu, kāds ir tagad.»

  «Cilvēki mēdz izvēlēties bērnu vārdus, skatoties pēc aktieriem, dziedātājiem, kuri viņam patīk, tāpēc man ir sajūta, ka tas vārds ceļos tālāk un būs vēl Kerkiras. Es gribētu, lai māmiņas savām meitām dotu manu vārdu, jo, manuprāt, es esmu tāds dzīvais piemērs, kur var redzēt, kādas ir Kerkiras – drosmīgas un iet pa dzīvi pilnu krūti!» pārliecināta ir šova zvaigzne.

  Kā zināms, Kerkira iepriekš bija godājama par Līgu, taču sieviete pirms gada pieņēma lēmumu mainīt vārdu, jo nespēja ar to sadzīvot. Aizpildot iesniegumu par vārda maiņu, kā vienu no iemesliem Līga minēja, ka nespēj iekļauties sabiedrībā ar esošo vārdu: «Es nevaru iekļauties sabiedrībā ar vārdu Līga. Es nevaru! Es ļoti atvainojos.»

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē