• Kaspars Kambala otrreiz bildinājis Olgu: Pirmo reizi precoties, cilvēki mūs nesaprata

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  8. oktobris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram
  Pēc karstasinīgas attiecību noskaidrošanas Turcijas svelmē Kambalu pāra ģimenes dzīvē atkal iestājies rožains periods. Vēl vairāk – Kaspars sagādājis Olgai pārsteigumu, kāds viņai nebūtu rādījies pat pārdrošākajos sapņos.

  “Tā kā mēs precējāmies Covid laikā, tikai paši sarakstījāmies dzimtsarakstu nodaļā, es domāju – mēs tagad varētu uzrīkot kārtīgu kāzu ballīti, un salaulāties pie mācītāja, lai viss ir, kā pienākas” – viņš pavēsta pārsteigtajai dzīves biedrei īpaši noorganizētā randiņā pie izsmalcinātām vakariņām.

  Olga ir vairāk kā pārsteigta, un izplūst sirsnīgos mīlestības apliecinājumos un abi jau steidz ne tikai zvanīt mācītājam, bet arī  apspriest kāzu tērpus.

  Ja pirmajā laulību ceremonijā Kaspars bija tērpies īpaši darinātā treniņtērpā, bet Olga efektīgā minikleitā, tad šoreiz viss būšot citādāk.

  “Pirmo reizi precoties, cilvēki mūs nesaprata.. Kasparam bija balts treniņtērps. Šoreiz viss būs “pa skaisto”, es vilkšu īstu kāzu kleitu!” – sajūsminātā Olga dalās savā priekā ar “STV Pirmā!” šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē