• FOTO: Ulmanis piepildījis 20 gadus senu sapni: Garāžā iekārtojis savu paradīzi

  Dodamies ciemos
  Gita Vīksne
  10. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Ingus Ulmanis.
  Foto: Mārtiņš Purviņš (Picture Agency)
  Ingus Ulmanis.
  «Es varbūt neesmu aizbraucis kādā ceļojumā, bet man ir vieta, kas tagad dod prieku dzīvot,» par telpu, kurā pazūdot dienām ilgi, žurnālam «Privātā Dzīve» stāsta mūziķis Ingus Ulmanis. Ierakstu studijā viņa īpašumā Baltezerā tiek slīpēts arī Ulmaņa un draugu jaunākais koncerts.

  «Agrāk te bija mājas garāža – tagad ir mana celle,» teic mūziķis Ingus Ulmanis, kurš nākamnedēļ uzsāks 60. jubilejai veltīto koncertturneju «Kā man laiku apvaldīt».

  Ingus Ulmanis savā garāžā iekārtojis ierakstu studiju

  Stāstot par savu ierakstu studiju, Ingus uzsver: «Agrāk Latvijā bija tikai divas ierakstu studijas, taču šobrīd mūsdienu tehnoloģijas tādas ļauj ierīkot arī pašam savās mājās. Tas bija arī mans sapnis. Domāju, cik gan tas būtu forši, ja katru ideju, kas ienāk galvā, uzreiz varētu realizēt savā studijā.» 20 gadu laikā viņš šo sapni ir realizējis, garāžu meistarīgi pārvēršot par profesionālu ierakstu studiju. Tajā tapušas gan grupas «Lādezers» dziesmas, gan bērnu muzikālās apvienības «Brīnumskapis» kompozīcijas un multimediju projekta «Dabas koncertzāles» gabali.

  Ierakstus veicis pat simfoniskais orķestris un koris.

  «Tagad šī ir vieta, uz kuru brauc visi mani draugi. Te ir paradīze, kurā mēs, līdzīgi domājošie, varam realizēt visas idejas. Tā ir tik pasakaina sajūta. Ne par kādu naudu to nav iespējams nopirkt. Es savu naudu esmu ieguldījis šeit. Varbūt izpalicis kāds ceļojums, par kuriem ģimene vienmēr ir priecājusies. Mēs neesam varējuši daudz ko lielu atļauties, toties man ir studija, kas dod prieku dzīvot,» pauž mūziķis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē