Santa.lv
Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2026. gadam!
ABONĒT!
  • Alla Pugačova meklējusi «pērles» Rīgas lielveikalā. Ko viņa iegādājās?

  • SAGLABĀ RAKSTU
    04.09.2025
  • Santa.lv
    Santa.lv
    Redakcija
    Foto: Instagram
    Šonedēļ Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova un komiķis Maksims Galkins savos sociālajos tīklos publiskoja jaukas bildes no pastaigas par Rīgas ielām. Vecrīga gan nav vienīgā vieta, kuru apmeklējusi ģimene. Vēl nesen Krievijas dīva «ķemmējusi» arī kādu Rīgas lielveikalu.

    Dziedātāja Alla Pugačova nesen apmeklēja tirdzniecības centru Spice, kur latviešu zīmola Nair veikalā nopirkusi džemperi. 

    Par tikšanos ar estrādes dīvu Instagram vēsta veikala Nair ieraksts: «Mūs apciemoja pasaules līmeņa zvaigzne – Alla Pugačova! Alla Borisovna, paldies, ka izvēlējāties mūs! Mums ir liels gods jūs redzēt mūsu veikalā. Priecājamies, ka mūsu džemperis tagad ir jūsu garderobē. Lai tas sniedz jums mierinājumu un iedvesmu, tāpat kā jūsu apmeklējums mums sagādāja prieku!»

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    A post shared by Nair (@nair.lv)

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk