• FOTO: Liepājā izdevniecības SANTA komandu sagaida ar aplausiem!

  Māja
  Santa.lv
  Santa.lv
  4. decembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Gundega Skudriņa un Santa Anča Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina skolā.
  Foto: Gatis Gertsons
  Gundega Skudriņa un Santa Anča Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina skolā.
  Šobrīd pilnā jaudā notiek izdevniecības «Žurnāls SANTA» akcija «IEVA dodas ciemos». Tikko notika tikšanās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina skolā ar izdevniecības galveno redaktori, bijušo liepājnieci Santu Anču un viņas intervijas varoni, ugunīgi mirdzošo pasākumu producenti Gundegu Skudriņu. Pasākumu apmeklēja 100 lasītāju!

  Tikšanās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina skolā

  «IEVA dodas ciemos!» – tieši ar šādu nosaukumu šobrīd visā Latvijā notiek izdevniecības «Žurnāls Santa» akcija, kurā pie lasītājām piecu novadu pilsētās dodas populārākā drukātā preses izdevuma «IEVA» galvenā redaktore Anna Peipiņa, savukārt pārējos 15 žurnālus un digitālo platformu «santa.lv» pārstāv izdevniecības dibinātāja un galvenā redaktore Santa Anča.

  Katru reizi kā pārsteigums pievienojas kāds īpašais viesis, kura skatījumu uz sevi izmainījusi tikšanās ar izdevniecības žurnālistiem.

  Šīs cilvēciskās tikšanās iededzina tik nepieciešamo siltumu un gaišumu tumšajos rudens vakaros.

  «IEVA dodas ciemos!» priekšā vēl divas tikšanās, uz kurām varat paspēt arī Jūs – 7. decembrī pulksten 17 Kuldīgas Mākslas namā ar īpašo viesi, ietekmīgo medicīnas nozares uzņēmēju Māri Rēvaldu, kuram žurnālā «SANTA» (Nr.9, 2021, www.manizurnali.lv) bija satriecoši atklāta intervija, un 14. decembrī pulksten 19 Cēsīs, viesnīcā «Villa Santa» Tilta mājā, tiek izsludināta papildu tikšanās!

  Tikšanās Siguldas Kultūras centrā «Devons»

  Īpašā viešņa bija ģimenes psihoterapeite Aina Poiša, kuru ar žurnālu «IEVA» saista sena draudzība. Vairākas lasītājas arvien atceras leģendārās «IEVAS» nometnes, tāpēc šurp bija atnākušas ar fotogrāfijām un atmiņām, lai arī kopš pēdējās nometnes jau pagājuši desmit gadi.  Tas ir kā pierādījums, ka «IEVA» vienmēr ir sniegusi nenovērtējamu emocionālu atbalstu latviešu sievietes pašapziņai un tai piemīt profesionāla spēja sajust sievietes vajadzības.

  Tikšanās Dobeles Centrālajā bibliotēkā

  Līdzās Santai Ančai, Annai Peipiņai tur viesojās dzejniece un žurnāla «Mans Mazais» redaktore Ērika Bērziņa, kura visus uzjautrināja ar pašironisku bērnības eseju un spilgtiem interviju pieredzes stāstiem.

  Dobeles bibliotēka mūs pārsteidza ar apbrīnojami ērti izkārtotu preses klāstu, no kuriem, kā atzina bibliotēkas vadītāja Lana Volante, izdevniecības «Žurnāls Santa» žurnāli ir visvairāk pieprasītie. Drukātā prese ar profesionāļu veidotu saturu ir īpaši vajadzīga! Par to liecina arī jaunākie abonēšanas dati – šoruden, par spīti visām digitālajām iespējām, abonenti mūsu žurnāliem ir samazinājušies tikai par pieciem procentiem. Bet žurnālam «Privātā Dzīve» pat ir pieaugums!

  Tikšanās Kultūras telpā «Gors» Rēzeknē

  Īpašā viesa statusā bija aktieris un dzejnieks Andris Bulis, kas ar saviem dzejoļiem un ekspresiju gluži kā raķete šāvās cauri lasītāju rindām. Tajā brīdī, kad Bulis pienāk un noskaita savu dzejoli «es šonakt mīlu citādi, tā mīlējis vēl neesmu, pie tavām kājām kritīšu, tās neprātīgi skūpstīšu», sieviešu acis iemirdzas kā brīnumsvecītes.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē