Santa.lv
  • 10.02.2022
  • Mēs darbadienās dzīvojam atsevišķi – vai krīze ministres Čakšas laulībā?

    Edgars Orlovs
    Foto: No izdevniecības "Žurnāls Santa" arhīva
    Politikas aizkulisēs paklīdušas runas, ka bijušās veselības ministres privātajā dzīvē briestot pārmaiņas.

    Beidzamajos mēnešos daudzi ievērojuši, ka Saeimas deputāte Anda Čakša ir mainījusies – viņa ir burtiski uzplaukusi, sākusi vilkt košākus tērpus, aizrāvusies ar taidzi mākslas vingrinājumiem, kuriem veltot daudz laika. Uz šo pārmaiņu fona Saeimas kuluāros runājot, ka tas viss esot saistīts ar iespējamu pavērsienu Andas laulības dzīvē.

    Baumo, ka politiķes un viņas vīra otolaringologa Ivo Tērauda attiecībās iestājies atsalums, jo kovida laikā Anda mazāk laika veltot mīļotajam vīrietim.

    Kad PDz sazinājās ar Andu, viņa nebija izbrīnījusies par jautājumu, vai ir pamats runām, ka gaidāma viņas un Ivo šķiršanās.

    «Es pagaidām neko tādu neesmu dzirdējusi un manījusi… Taču spēju gan iedomāties, no kurienes tādām ziņām varētu augt kājas. Ir tā, ka darbdienās mēs nedzīvojam vienā saimniecībā, jo esam dažādās pilsētās. Bet citādi gan mums viss kārtībā,» nosmēja Čakša. 

    Viņa lielākoties uzturas Rīgā, bet vīra ārsta prakse otolaringoloģijā atrodas Cēsīs, un viņš strādā arī Siguldā.

    Vairāk lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

    • Kaimiņa un Danevičas skaļā šķiršanās drāma. Kas notika patiesībā?
    • Lembergam beidzot operēs bruku. Bijušais Ventspils mērs cer tikt laukā no cietuma.
    • Aizkustinoši atvadās no Dakotas līdera. Zārkā Zariņam ieliek īpašu cepuri.
    • Mūziķis Gacho tagad tirgo picas.
    • Briedis atklāj, kāpēc vajā amerikāņu šovmeni: «Gribu pelnīt piecreiz vairāk!»
    • LATVIEŠI PEKINĀ! Eiduka pirms aizlidošanas iededz svecīti kapos, Bricis un Bendika pirmo reizi runā par savām attiecībām, un uz olimpiādi devušās arī Mārtiņa Bondara māsas!
    Privātā Dzīve nr06

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk