• Kādus akmeņus un kristālus izvēlēties dzīves vides un pašsajūtas uzlabošanai

  Akmeņi
  Santa.lv
  Santa.lv
  27. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Akmens ir lielisks telpu dizaina elements, taču vērtīgas ir arī tā enerģētiskās īpašības – tas attīra un harmonizē vidi, mājiniekiem palīdz atjaunot un uzkrāt enerģijas resursus. Kristāls ienes telpās zemes un kosmosa vibrācijas, māju padarot par spēka vietu.

  Kristāliem piemīt spēja absorbēt gan pozitīvās, gan negatīvās vibrācijas, un, lai tos attīrītu no negatīvās enerģijas, akmeņi palaikam jāpatur zem tekoša auksta ūdens, vēl labāk – avota vai upes ūdenī. Kristālu var iegremdēt baznīcā svētītā ūdenī. Vienkāršs attīrīšanas un vienlaikus aktivizēšanas rituāls ir negatīvās enerģijas sadedzināšana: akmeni tur virs baltas sveces liesmas un virza vispirms 7 reizes pretī pulksteņa rādītāja virzienam, tādā veidā minerālu attīrot, pēc tam – 7 reizes rādītāja virzienā, akmeni uzlādējot.

  Ar akmeņiem vēlams parunāties, piesātinot tos ar pozitīvo enerģiju. Lai minerālus bagātinātu ar dabas spēku, tos var iznest laukā un paturēt lietū, saulē, Mēness gaismā.

  Kad akmens ir attīrīts, to programmē atbilstoši kristāla īpašībām un saimnieka vēlmēm – mājas aizsardzībai, harmonijas, veiksmes, labklājības piesaistīšanai. Piemēram, vēlos vairāk naudas; gribu, lai veiksme pavada katru dienu… akmens vārdus vēlams uzrakstīt uz papīra un dažas minūtes paturēt zem kristāla. Pēc tam minerālu ņem labajā rokā, bet kreiso tur virs akmens un, turot to sirds rajonā, trīs reizes skaļi saka savus nolūkus. Pēc programmas ievadīšanas minerālu noliek savā vietā.

  Serdoliks

  Sargā no ārējas ietekmes, samierina, uzlabo noskaņojumu, mazina spriedzi, noņem pastāvīgā noguruma sindromu. Minerāls piepilda sirdi ar mīlestību, prieku un labestību. To var nēsāt kā rotakmeni, iestrādātu zeltā vai sudrabā, taču jebkurš izstrādājums no šī akmens, kas glabājas guļamistabā uz galdiņa pie gultas, sargā ģimenes laimi, dāvā harmoniju un mīlestību.

  Apaļas formas serdoliku var turēt virtuvē pie sāls, sinepju un cukura trauka. akmens uzlabo garšas sajūtu un ļauj izbaudīt ēdienu. Saimnieces uzmanība neizsējas sīkumos, un maltīte retāk piedeg, to vieglāk pielāgot ģimenes gaumei. Nolikts redzamā vietā, serdoliks uzlabo gremošanas sistēmas darbību un palīdz izvadīt no organisma šlakvielas.

  Turmalīns

  Modina radošas spējas, apslēptus talantus, dāvā iedvesmu. Daudzkrāsainais minerāls raisa pozitīvas emocijas, stiprina un attīsta maģiskās spējas. Turmalīns ir magu akmens, tāpēc to vēlams turēt mājās tiem, kas nodarbojas ar garīgām praksēm, meditē. Šim mērķim turmalīnu ieteicams novietot meditācijas telpā.

  Turmalīns ir varenības un mīlestības akmens, tas savam saimniekam dāvā spēcīgu enerģiju, atbrīvo no ilūzijām un atmodina aktīvai rīcībai.

  Ahāts

  Ahāts ir veiksmes akmens. Tas dod mājiniekiem spēku, uzlabo dzīvojamās telpas auru, sargā māju no negatīvās enerģijas un zagļiem. Domās vēršoties pie akmens, tas palīdz cīnīties ar jebkurām negācijām. dažādu krāsu un faktūras ahāta figūriņas – ziloni, bruņurupuci, zivi, akmens sadzīves priekšmetus vai lodi – var turēt viesistabā redzamā vietā, uz palodzes vai kamīna dzegas, tad māja vienmēr būs drošībā!

  Ahātam piemīt dziednieciskas īpašības – to var uzlikt uz sāpošās vietas, un galvas, muskuļu vai locītavu sāpes mazināsies. Domās var vērsties pie akmens, lai tas sargā, palīdz, dod enerģiju.

  Rozā kvarcs

  Mīlestības akmens. tas uzlabo partnerattiecības un mazina negatīvās emocijas. Akmens sargā no apkārtējās vides negatīvā uzslāņojuma un telpu piepilda ar mīlestības vibrācijām. Skaistais akmens palīdz piedot aizvainojumu, slāpē agresiju un sniedz brīvību. Vecāka gada gājuma cilvēkiem tas palīdz justies jaunākiem un aktīvākiem. Rozā kristāls mazina nogurumu, stiprina imunitāti un mājiniekiem dāvā dzīvesprieku.

  Rozā kvarca bumbiņas var sabērt stikla traukā un novietot redzamā vietā viesistabā, uz galda var turēt rozā kvarca eņģelīti, lai tas pieskata māju. Tāpat šo kristālu vēlams novietot guļamistabā uz kumodes – tas stiprinās laulāto saites. nelielu akmentiņu var palikt zem spilvena saldākam miegam.

  Čaroīts

  Čaroīts ir brīnumdaris. Ceriņkrāsas akmens pievilina kosmisko enerģiju un modina spēcīgas mīlestības jūtas. akmens harmonizē ģimeniskas attiecības un sargā no vientulības. Tas aktivizē šūnu atjaunošanās procesus, dziedina, sargā organismu no ārējas negatīvas ietekmes. Spēcīgais minerāls vairāk piemērots nosvērtiem, pozitīvi domājošiem cilvēkiem. To vēlams turēt meditācijas telpā.

  Akmeni var novietot viesistabā redzamā vietā, lai mājinieki redz skaisto violeti zilganā tonī mirdzošo kristālu. Jāievēro – uz to skatoties, galvā nevar būt nevienas sliktas domas! Tad neparastais akmens palīdzēs uzņemt sevī jaunības enerģiju, veicinās izpratni par dzīves mērķi un palīdzēs sekot savam dzīves uzdevumam.

  Fluorīts

  Meistaru un skolotāju akmens. Tas ir piemērots meditācijām un garīgām praksēm, jo palīdz koncentrēties un virzīt enerģiju noteiktam mērķim. Tiek uzskatīts, ka fluorītā ieslēgta augstāko civilizāciju enerģētiskā būtība, tāpēc kristāla figūriņas, lodes vai citi akmens izstrādājumi palīdz garīgi pilnveidoties. Skaistais akmens zaļos, violetos, sārtos, zeltainos toņos nemīl sadzīviskas problēmas un nesaskaņas. Pēc stresa pilnas dienas tas dāvā mieru un harmoniju.

  Akmeni vēlams turēt meditācijas telpā vai viesistabā goda vietā. To var nesāt kā rotakmeni, iestrādātu sudrabā. Šo akmeni var turēt arī telpā, kur iekārtots kabinets. Lai attīstītu analītiskās spējas, ieteicams uz rakstāmgalda turēt zilu fluorītu vai zilganu akmeni ar citu krāsu ieslēgumiem, bet bērnistabā var novietot zilu vai violetu fluorītu. tas palīdzēs bērnam mācīties, skolēns lietderīgāk izmantos brīvo laiku.

  Citrīns

  Citrīns mājokļa saimniekam dod pārliecību par saviem spēkiem, paaugstina pašvērtību, palīdz risināt finansiālas problēmas, pakāpties pa karjeras kāpnēm. Šo kristālu dēvē par naudas akmeni, jo tas izstaro zemes enerģiju, kas sekmē uzplaukumu biznesā, mājās ienes pārticību. Akmeni vēlams glabāt vietā, kur tiek turēta nauda vai vērtslietas, lai tās uzlādējas ar citrīna enerģiju. 

  Zeltaino kristālu var novietot arī blakus gultai galvgalī.  Akmens enerģija palīdz atrast labus biznesa un sadarbības partnerus.  Šo eksemplāru gan nav ieteicams pārvietot uz citu mājokļa zonu. Viesistabā var novietot citu zeltaino akmeni, kur tas izstaros prieka enerģiju, uzlabos komunikāciju starp ģimenes locekļiem, mājās pievilinās veiksmīgus projektus un negaidītus ienākumus. Priekam skaistā akmens lodīti var turēt arī bērnistabā.

  Jašma 

  Attīra un aizsargā saimnieku un mājvietu no negatīvās iedarbības. Mājokļa enerģētiskai aizsardzībai var izmanto traukus no jašmas, viesistabā, kur pulcējas vairāk cilvēku, vēlams turēt jašmas svečturi, lādīti, akmeni olas, piramīdas formā.

  Interjerā tas lieliski iederas kopā ar metāla izstrādājumiem, taču visefektīvāk šis akmens zaļos, brūnos, sārtos un dzeltenos toņos strādā viens. Tāpēc tos var izmētāt pa visu mājokli – akmentiņi kā labi sargi, daudzveidīgi krāsu un formu ziņā, iederas virtuvē, guļamistabā, viesistabā, gaitenī.

  Amazonīts

  Attīra mājokli no enerģētiskiem sārņiem un harmonizē auru. Tas noņem stresu, atjauno organismu, dod spēku un radošo enerģiju. Akmens stiprina ģimenes saites. Tas ir sieviešu akmens, tāpēc gaišzilo kristālu ieteicams turēt telpās, kur biežāk uzturas sievietes. Akmens mazina emocionālo saspīlējumu, noņem stresu un palīdz saglabāt patiesas jūtas.

  Amazonītu var turēt uz skapīša, kur mājas saimniece glabā kosmētikas piederumus, un tie uzlādēsies ar minerāla enerģiju. Tāpat amazonītu var turēt guļamistabā blakus gultai, akmens uzlabo miega kvalitāti, palīdz atpūsties, fiziski un enerģētiski atjaunoties. Amazonīts lieliski strukturē ūdeni, tāpēc karafē vai speciālā dzeramā ūdens traukā var iebērt amazonīta akmentiņus.  Enerģētiski uzlādētu amazonīta ūdeni dēvē par jaunības eliksīru.

  Avanturīns

  Attīra mājokli no negatīvās enerģijas, līdzsvaro emocionālo fonu, uzlabo noskaņojumu un fizisko labsajūtu. Tas ir veiksmīga cilvēka akmens. Katru dienu uzņemot avanturīna enerģiju, vienkārši ejot tam garām, paskatoties uz to vai pieskaroties, mājas saimnieks turēsies uz veiksmes viļņa, būs iedvesmas, jaunu ideju pilns, biežāk atradīsies īstajā laikā īstajā vietā.

  Zaļganais kristāls viņam palīdzēs biznesā, karjerā un mājas darbos. Lai mājās valdītu omulība, pārticība, ieteicams iegādāties avanturīna lodi vai piramīdu un to novietot redzamā vietā viesistabā. naudas pievilināšanai akmeni var ievietot kastītē vai seifā, kur saimnieks glabā naudu. avanturīna talismanu var nolikt ofisā seifā vai turēt pie kases. Avanturīna breloku var nēsāt pie mājas, ofisa vai veikala atslēgas. Ja akmeni novieto viesistabā, kur pulcējas ģimene un viesi, tas telpā rada mieru, labvēlību, optimismu un draudzīgu gaisotni.

  Kristāla strūklaka 

  Palīdz centrālajā dzīvojamajā zonā noturēt spēcīgu enerģijas plūsmu, kas attīra telpu un uzlabo mājinieku pašsajūtu. akmens strūklaku veido no stikla traukā sabērtiem nelieliem, apaļiem, krāsainiem kristāliņiem vai oļiem, kas salasīti jūrmalā, bet vidū novieto lielu kalnu kristālu. Centrālais kristāls veicina enerģijas plūsmu uz augšu un uz sāniem. kalnu kristāla vietā var novietot jebkuru citu akmeni – citrīnu, rozā kvarcu, labradoru –, lai tas kalpo noteiktam mērķim. akmens strūklaku vēlams turēt vietā, kur to redz visi ģimenes locekļi. tā ir mājas spēka vieta.

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē