• FOTO: Svinīgi atklāj jauno Laimas ražotni Ādažos

  Karjera un bizness
  Santa.lv
  Santa.lv
  9. septembris, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Šodien, 9. septembrī, tika svinīgi atklāta jaunā Laimas ražotne Laimas ielā 6, Ādažos. Tās atklāšanā piedalījās arī Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

  Jaunās ražotnes izveidē, kā arī zīmola Laima turpmākajā attīstībā pēdējo trīs gadu laikā investēti 20 miljoni eiro. Šīs ir vienas no lielākajām investīcijām pārtikas nozarē Latvijā

  Ražotnes kopējā platība ir vairāk nekā 7200 m2. Tā ir moderna un energoefektīva ražotne ar precīzi un ērti plānotu ražošanas plūsmu, kas nodrošina efektivitāti un augstu produktu kvalitāti. Tāpat tā ir funkcionāla un ērta darba vide vairāk nekā 100 ražotnē strādājošajiem.  

  Papildus tam, šajā ražotnē ir izbūvēta arī mūsdienīga produktu attīstības laboratorija, kas ļaus attīstīt un pilnveidot arvien jaunus produktus saldumu zīmola Laima klāstā, ko baudīt ģimenēm gan Latvijā, gan arī citviet pasaulē.

  Laima ir tradīcijām bagāts un Latvijā patiesi iemīļots saldumu zīmols, kas šogad svin savu 151. jubileju. Pusotra gadsimta laikā ir bijuši neskaitāmi nozīmīgi notikumi un pavērsieni gan uzņēmuma, gan saldumu ražošanas nozarē. Šodien mēs kopīgi baudām darba augļus, pie kura Orkla komanda kopā ar sadarbības partneriem strādāja pēdējos pāris gadus, lai Laimai būtu jaunas mājas.

  Viss līdz šim iecerētais būvniecības procesā un attīstības plānā ir veiksmīgi paveikts, un ar šo jauno Laimas ražotni mēs ne vien pāršķirsim jaunu lapaspusi Latvijas saldumu rūpniecības vēsturē, bet uzsāksim jaunu nodaļu,” norāda Toms Didrihsons, Orkla Latvija valdes priekšsēdētājs.

  “Spēcīgi, uz eksportu orientēti ražošanas uzņēmumi  ir mūsu tautsaimniecības izaugsmes un iedzīvotāju labklājības pamats. Šodien man ir patiess gods viesoties vienā no šādiem uzņēmumiem, atklājot jaunu visu iemīļotā zīmola Laima ražotni.

  Investējot jaunā, modernā rūpnīcā Latvijā, uzņēmums Orkla Latvija ir ne tikai īstenojis kārtējo investīciju projektu mūsu valstī, bet radījis jaunas darba vietas un nākotnē – papildu ieņēmumus valsts budžetam nodokļu veidā.

  Šis nozīmīgais notikums ir viens no spilgtiem piemēriem viedās reindustrializācijas jeb ražošanas atdzimšanai Latvijā ar jaunu jaudu. Sveicu uzņēmuma vadību un darbiniekus ar jaunās ražotnes atklāšanu, kas nozīmē gan garantētu Laimas produkcijas klātbūtni veikalu plauktos, gan mūsu valsts kopējās labklājības celšanu,” pauž Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

  Ražotnes būvniecība tika uzsākta 2017. gada oktobrī, 2019. gada oktobrī tika atzīmēti jaunās Laimas ražotnes spāru svētki, savukārt 2020. gada janvārī jaunuzbūvētās ražotnes pamatos iemūrēta simboliska laika kapsula kā vēstījums nākamajām paaudzēm.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē