• Šobrīd

  weather img

  Rīga +11°C Viegls lietus, A/DA vējš, 2.57 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Arnis Līcītis: Šeit, Latvijā, mani neviens gandrīz vairs neatceras

  Personība
  Sandra Zelenko
  24. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Jānis Deinats (Fotocentrs)
  Aktieris Arnis Līcītis nebija no tiem, kas publiski atklāj dvēseli. Ilgu laiku viņš izvairījās no uzstājīgajiem žurnālistiem un nevienu neielaida savā privātajā teritorijā. Šajā sarunā aktieris necentās izlikties labāks, nekā ir patiesībā, un daudz kas ir nojaušams arī nepateiktajā.

  Raksts publicēts žurnalā Ievas Stāsti 2010. gada 18. numurā

  Latviešu aktieris Arnis Līcītis dzimis 1946. gada 8. janvārī Rīgā, četrdesmit pieci gadi aktiera profesijā, ap divsimt kinolomu, filmēšanās intensitātes ziņā izgriezis pogas kādam citam Krievijas plašumus mīlošajam latvietim – kolēģim Ivaram Kalniņam. Arnis joprojām ir pieprasīts aktieris drāmā, melodrāmā un trillerī.

  Vi Arnis Licitis? Možno vzjatj u vas avtograf? * Maskavā, Pēterburgā, Kijevā vai Minskā šāds lūgums latviešu aktierim Arnim Līcītim ir ikdiena – uz ielas, metro, veikalā… Arī dzīve uz čemodāniem un ierastie maršruti uz Krieviju, Ukrainu, Igauniju. Filmēšanas laukumā kolēģi ir viņa labākie draugi, un neviens nešaubās – ja vajadzēs, Arnis lomā ielēks uzreiz. Ne katrs tā spēj, bet viņš māk.

  Zinu Arni no lomām un mazliet pazīstu arī dzīvē. Nojaušu, ka mūsu saruna nebūs viegla, jo viņš nav no tiem, kas atklāj dvēseli. Par darbu ir ar mieru runāt vienmēr, bet personisko dzīvi no ziņkārīgiem garāmgājējiem sargā. Bet – nu viņš ir piekritis Ievas Stāstiem atklāties. Dažbrīd skatiens, nopūta vai bez atbildes palicis mans jautājums ir daiļrunīgāks par jebkuriem skaļi pateiktiem vārdiem…

  * Vai jūs esat Arnis Līcītis? Drīkstu lūgt jūsu autogrāfu? – krievu val.

   

   

   

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
  Nākamais: Saknes
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+