• Virga ar pompu atzīmē 60 gadu jubileju. Uz skatuves dārd roks, jubilārs ballējas līdz rītam

  Slavenības
  Estere Jansone
  8. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ieva Romaško
  Pagājušajā sestdienā, 6. aprīlī, Latvijas roka karalis Anars Virga ar vērienu nosvinējis savu 60 gadu jubileju. Viņš kāpis uz skatuves, kur viņu klausītāji sagaidīja ar stāvovācijām. Pēc tam Virga ar draugiem dzīrojis pēcballītē līdz rīta gaiļiem.

  Leģendārais «līvs» Ainars Virga savu dzimšanas dienu svinējis Liepājas Olimpiskajā centrā ar iespaidīgu un pilnībā izpārdotu koncertu «Liepājnieks». Koncerta pirmajā daļā gaviļnieks muzicēja kopā ar Tomasu Kleinu un «Liepājas brāļiem» (Marhils, Guntis Veits, Guntars Račs, Igo, Ivo Fomins, Andris un Valdis Alviķi). Savukārt otrajā daļā uz skatuves kopā ar jubilāru kāpa grupa «Līvi», dziedātāja Olga Rajecka, folkloras kopa «Stiprās sievas», Durbes kamerkoris u.c. viesi, savukārt Teicēja lomā iejutās rokeris Frīdis.

  Vairāk nekā trīs stundas garajā koncertā, kurā klausītāji gan vairākkārt cēlās kājās, gan aktīvi dziedāja līdzi, gan gaviļnieku sveica ar stāvovācijām, izskanēja visi lielākie hīti no Ainara Virgas & Co repertuāra – sākot no «Zīlītes» līdz «Ozolam», taču par koncerta kulmināciju, neapšaubāmi, izvērtās leģendārās «Līvu» dziesmas «Dzimtā valoda» atskaņojums.

  Gan koncerta laikā, gan pēcballītē, kas līdz pat rīta gaismai norisinājās uz Rožu zāles skatuves un kurā piedalījās jubilāra draugi, kolēģi un ģimene, Ainars saņēma gan viesu apsveikumus, gan ziedu klēpjus, kā arī trīs ļoti skaistas un garšīgas tortes.

  Ainars Virga ar savu jubilejas koncertprogrammu vēlreiz iepriecinās fanus 22. jūlijā Dzintaru koncertzālē. 

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē