• Vasaras brīvlaiks sāksies ar festivālu Doma laukumā. Kas tur notiks?

  Festivāli
  Estere Jansone
  17. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Live Riga/Rīgas Dome
  Ar lielkoncertu, kurā uzstāsies vairāk nekā 600 bērnu un jauniešu no visas Latvijas, 1.jūnijā, Doma laukumā, Rīgā, notiks Bērnu dienas festivāls par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai un vasaras brīvlaika sākumam.

  Bērnu dienas festivālu atklās labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) un dienas garumā uzstāsies dažādi kolektīvi – būs skatāmi daudzveidīgi deju žanri, dziedātāji, mūzikas instrumentu ansambļi un pat cīņas un citi sporta veidi.

  Vecāku organizācijas «Mammamuntetiem.lv» vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa norāda, ka bērnu un jauniešu liekoncertā bērni rādīs savas prasmes un arī iespējas, kur un ko var mācīties, piemēram, uzstāsies bērnu un jauniešu pūtēju orķestris, zvanu ansamblis, koklētāji, akordeonisti, kā arī dziedātāji.

  Tāpat būs skatāmas arī dažādu novirzienu dejas, piemēram, tautiskās dejas, hiphops, steps, sporta dejas, laikmetīgās dejas un pat karsējmeiteņu šovs.

  Gaidāmi arī akrobātikas priekšnesumi, cirks, dronu un hokeja paraugdemonstrējumi, kapoeiras cīņas mākslas šovs un citas uzstāšanās.

  Skatuves programma norisināsies no plkst.11 līdz 17, to vadīs aktieris Oskars Florencs-Vīksne, reperis Ozols un grupas Citi zēni solists Jānis Pētersons kopā ar bērniem un jauniešiem. Lielkoncerts noslēgsies ar grupas Citi zēni uzstāšanos no plkst. 16 līdz 17.

  Doma laukumu ne tikai pieskandinās lielkoncerts, bet bērniem un jauniešiem būs noorganizētas arī vairākas aizraujošas aktivitātes un spēles. Piemēram, drošības zonā varēs apgūt, kā sniegt pirmo palīdzību sev un draugam, ja piedzīvota kāda trauma, iesaistīties eksperimentos varēs kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes Zinātkāres centru Futurimo Rīga, Bērnu aizsardzības centra stendā varēs uzzināt par atbalsta iespējām ģimenei, izmēģināt Uzticības tālruni darbībā un atpazīt dažādas emocijas, tāpat gaidāmas stafetes un dažādas spēles, kurās laimēt balvas.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē