• Ko darīt brīvdienās. Randiņš ar Patmalnieci, balle, klusā disene vai vakars ar Hiršu?

  Brīvdienas
  Marta Kalniņa
  Evelīna Stepiņa
  16. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Elita Patmalniece
  Foto: Agneta Jonele
  Elita Patmalniece
  Šī nedēļas nogale solās būt iespaidiem un emocijām bagāta. Nesēdi mājās, ja ir tik daudz iespēju!
  Elita Patmalniece ar draugiem
  Elita Patmalniece ar draugiem

  Koša pēcpusdiena ar Elitu Patmalnieci

  Kad: 17. februārī plkst. 14

  Kur: Kocēnu kultūras namā

  Kur Elita Patmalniece, tur krāsas, jautrība, košas detaļas, uzdrīkstēšanās un prieks! Šoreiz viņa aicina uz kopīgu zīmēšanu un krāsošanu. Katram būs iespēja saņemt sava portreta skici, ko uz vietas uzzīmējusi pati Elita, būs arī īpaša mākslinieces darbu mini izstāde, kartiņas un gleznas, krāsainas kleitas, krekli, lakati un trauki. Varēs arī tikt pie skaistām lietām un saņemt mākslinieces autogrāfu.
  Biļetes varēs iegādāties gan iepriekšpārdošanā, gan pasākuma dienā kultūras namā.

  Tirdziņš
  Tirdziņš

  Labumu tirdziņš Rīgā

  Kad: 16. un 17. februārī no plkst. 10 līdz 17

  Kur: Vērmanes dārzā Rīgā

  Kurš gan teicis, ka Valentīndienas dāvanas nevar pasniegt pēc 14. februāra? Skaistas, noderīgas un garšīgas lietas šajās brīvdienās varēs atrast tirdziņā, kurā piedalīsies vietējie amatnieki un mājražotāji. Būs gan rotas, gan sveces un neparastas interjera lietiņas. Apvieno iepirkšanos ar pastaigu pa Vērmanes dārzu būs iespēja nobaudīt amatnieku darinātos veselīgos gardumus un sasildīties ar gardu tēju.

  Visskaļākā klusā diskotēka galvaspilsētā

  Kad: 17. februārī no plkst. 20

  Kur: Angārs x Tu jau zini kur Rīgā

  Klusā diskotēka «Silent Disco: Winter Edition» nebūt nenozīmē to, ka tā būs rāma pasēdēšana! Divās zālēs būs trīs skatuves, un ballīti iegriezīs seši dīdžeji: DJ Rojs Rodžers, DJ Magnuss Eriņš, DJ Ķilkuts un citi. Katrs pats varēs piemeklēt skatuvi savai mūzikas gaumei, piedāvājumā būs – visu laiku labākie hiti, ielu mūzika jeb hiphops un elektriskā mūzika. Kā gan šī diskotēka atšķiras no citām? Ar to, ka ballītes apmeklētājiem tiek izdalītas speciālas bezvadu austiņas, kas ļauj katram pašam izvēlēties, pie kādas mūzikas tobrīd gribas dejot.

  Dženifere un Dins Sumeragi. Laimīgi precējušies!
  Dženifere un Dins Sumeragi. Laimīgi precējušies!

  Īstas balles dejas ar Sumeragu pāri 

  Kad: 18. februārī plkst.13

  Kur: VEF kultūras pils kamerzālē

  Divi profesionāli mūziķi Dins un Dženifere Sumeragi atskaņos balles deju mūziku. Programmā tango, valsis, rumba, samba, fokstrots un citas balles dejas.

  Baritons Dins ir absolvējis akadēmiskās dziedāšanas klasi pie operdziedātāja Samsona Izjumova Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Savukārt pianiste Dženifere ir ieguvusi maģistra grādu džeza klavieru specialitātē Itālijas mūzikas konservatorijā. Duets ir ilgstoši uzstājies profesionālu dejotāju klubu ballēs. Pasākuma īpašais viesis viens no Latvijas labākajiem saksofonistiem – Zintis Žvarts! Pie klavierēm Dženifere Sumeraga.

  Muzikāls vakars ar Juri Hiršu

  Kad: 18. februārī plkst. 15

  Kur: Līgatnē, radošajā kvartālā Zeit  

  Aktieris Juris Hiršs ielūdz uz muzikālu pēcpusdienu  «Brīnumi notiek». Jūs piedzīvosiet sirsnīgu, jautriem stāstiem un jestrām dziesmām piepildītu vakaru kopā ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri, dziesminieku un vienkārši kolorītu cilvēku. Dziedošais aktieris pats raksta dziesmas un tās tekstus, ir īsts Latvijas hipiju laika Austras bērns, kurš ar savu ģitāru, pozitīvismu un omulību piepilda ikvienu vietu, kur

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē