Rītdiena mums visiem pašlaik ir miglā tīta, toties tas, kur mājās atrodas ledusskapis un saldumu plaukts, gan ir diezgan skaidri zināms. Un brīžos, kad esam stresā un neziņā, roka tā vien stiepjas kāda salduma virzienā. Viens kārums, otrs, trešais… Varbūt ap sirdi kļūst mazliet vieglāk, taču tā riskējam šajā stresainajā laikā iedzīvoties cukura viduklī. Kā neiekrist cukura slazdos? Konsultē ILZE KONRĀDE, endokrinoloģe Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, asociētā profesore Rīgas Stradiņa universitātē.
Lai lasītu Santa+ Tev jāpiekrīt lietošanas noteikumiem
Labākais saturs vienuviet no mūsu 12 drukātajiem žurnāliem
Ekskluzīvas intervijas
Pieeja visam saturam jebkurā ierīcē
Samazināts reklāmu daudzums visā portālā
Abonementu var pārtraukt jebkurā laikā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit
Izskatās, ka Tu izmanto reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker)?
Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, izslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker)!