Santa.lv
Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2026. gadam!
ABONĒT!
  • Divu mazu bērnu tētis Artūrs Mednis: Mums vairs nav skaista dzīve

  • SAGLABĀ RAKSTU
    22.01.2023
  • Ieva Jātniece
    Foto: Ieva Andersone. Stils: Ginta Vītola
    «Gribējās, lai bērniem ir maza gadu starpība, lai viņiem savā starpā būtu interesanti. Mēs domājām, ka ar diviem bērniem būs divreiz grūtāk, bet realitātē izrādījās daudzkārt grūtāk,» intervijā žurnālam «Santa» saka digitālā mārketinga speciālists Artūrs Mednis. Abi ar sievu bez izpušķojumiem stāsta, kā mainās karjeras cilvēku dzīve pēc tam, kad tajā ienāk divi mazi bērni. Ieskats sarunā.
    Arhīvs pieejams tikai SANTA+ abonentiem.

    Te atradīsi ne vien dzīvesstāstus un intervijas, bet arī īstu dzīves “skolu” – pārdomātus, izglītojošus materiālus ar skaidrām, praktiskām atbildēm uz jautājumiem, kas patiešām ir svarīgi.
    Ja vēlies lasīt dziļāk un domāt plašāk – pievienojies mums!

    Esmu abonents. Autorizēties!

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti

    Ievas Receptes

    Vairāk